crosssearch

Perly jižní Dalmácie

Poznávací zájezdy, Chorvatsko

Trasa zájezdu: Cavtat o Ston o Korčula o Orebič o NP Mljet o Dubrovník o Trsteno o Boka Kotorská o Kravice o Medjugorje Program: 1. den: odjezd z ČR, noční přejezd do Chorvatska. 2. den: příjezd na Dubrovnickou riviéru, návštěva Cavtatu - historického prázdninového...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Cavtat o Ston o Korčula o Orebič o NP Mljet o Dubrovník o Trsteno o Boka Kotorská o Kravice o Medjugorje

Program: 1. den: odjezd z ČR, noční přejezd do Chorvatska.

2. den: příjezd na Dubrovnickou riviéru, návštěva Cavtatu - historického prázdninového letoviska, spojení s leteckými klienty, volno na koupání, nocleh.

3. den: poloostrov Pelješac, Ston - opevněné historické a rybářské městečko známé těžbou soli, kde se nachází druhá největší zeď na světě hned po Velké čínské zdi, Orebič - prázdninové letovisko s nádhernými plážemi a ostrova Korčula - klenot chorvatských ostrovů, návštěva historického centra, návštěva vinného sklepa v Potomje s ochutnávkou vína, nocleh.

4. den: Dubrovník - celodenní návštěva kulturního a historického centra jižní Dalmácie, které je pod patronací UNESCO, fakultativně ostrov Lokrum - (Mrtvé moře, botanická zahrada), Trsteno - arboretum - sbírka dřevin z celého světa, odpoledne pobyt u moře, nocleh.

5. den: pobyt u moře, nocleh. 6. den: celodenní výlet do Černé Hory - Boky Kotorské zálivu se starobylým městem Kotor, při zpáteční cestě zastávka ve večerním Dubrovníku, nocleh.

7. den: národní park Mljet - ostrůvek patřící k nejkouzelnějším na Jadranu, výlet lodí, nocleh.

8. den: pobyt u moře, nocleh. 9. den: odjezd na vodopády řeky Kravice, Medjugorje, noční přejezd do ČR.

10. den: návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000