crosssearch

Chorvatsko - turistika na ostrově Mljet se zastávkou v Podace

Poznávací zájezdy, Chorvatsko

Dny Chorvatské turistiky Babino Polje ve spolupráci s Chorvatským horolezeckým svazem a horolezeckou skupinou Mljet.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

dny Chorvatské turistiky Babino Polje ve spolupráci s Chorvatským horolezeckým svazem a horolezeckou skupinou Mljet

Městečko Babino Polje se nachází pod nejvyšším vrcholem na ostrově Mljet (Velji Grad 514 m), přibližně ve středu ostrova. Hlavní náměstí v Babino Polje centrem veškerých aktivit a východiskem pro pěší túry. Každý večer tu bude program a živá hudba a prodej kotlíkového guláše, masa a ryb na grilu, sendviče, koláče, nápoje, jiné speciality.

1. den:

Odjezd z ČR ve večerních hodinách

2. den:

Příjezd do přímořského letoviska Podaca - Kapeč na Makarské riviéře, ubytování v dřevěných chatách kempu Uvala Borova, odpočinek po cestě. Po poledni procházka do Františkánského kláštera z 15. století v Zaostrogu, výstup do starého Zaostrogu a pokračování horní cestou do starého Drveniku na svazích pohoří Biokovo. Z Drveniku odjezd autobusem na Bačinská jezera, kde nás čeká romantická projížďka po jezerech zakončená výbornou tradiční dalmatskou večeří při západu slunce, návrat na ubytování, nocleh.

3. den:

Dopoledne opuštění chatek a odjezd na ostrov Mljet trajektem, ubytování. Malá dvouhodinová procházka z Polači přes Janik na ostrov svaté Marie, krátká procházka kolem ostrova. Odjezd lodí zpět na Mljet do přírodního parku Babino Polje, ubytování v apartmánech.

4. den:

Dopoledne turistický okruh, při kterém vyjdeme za Babino Polje přes Glogovac, cestou si prohlédneme jeskyně Ostaševica a Movrica a přes vesničky Rogovići a Veliki Grad se vrátíme zpět do Babina Polje.

5. den:

Ráno odjedeme autobusem do vesnice Blata, odkud vyrazíme na trasu z Oskorušni do Mokri a dále přes Mrčenski križ se vrátíme zpět do vesnice Babino Polje.

6. den:

Dopoledne odjedeme na výlet do známé jeskyně Odyssey, po poledni se trajektem vrátíme na chorvatskou pevninu, kde nás bude čekat podvečerní procházka po městečku Ston. Večer přejedeme zpět do Podaci a ubytujeme se opět v dřevěných chatkách kempu Uvala Borova.

7. den:

Ráno půjdeme společně do staré vesničky Podaca, odtud horní cestou do krásného letoviska Gradac, odkud se podél moře vrátíme zpět do Podaci na pozdní oběd v restauraci Galery, po obědě odjezd zpět do ČR.

8. den:

V dopoledních hodinách příjezd zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000