crosssearch

Velký okruh po Chile

Poznávací zájezdy, Chile

Prohlídka Santiaga de Chile (Iglesia San Francisco, Cerro Santa Lucia, Alameda, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Ex Congreso Nacional, Plaza de Armas, Catedral de Santiago, Cerro San Cristobal). Vrcholky And dělají v Santiagu trpaslíky i z těch nejvznosnějších...

Konečná cena za osobu od: 104 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Santiaga de Chile.

2. den SANTIAGO DE CHILE

Přílet do Santiaga de Chile. Transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka Santiaga de Chile (Iglesia San Francisco, Cerro Santa Lucia, Alameda, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Ex Congreso Nacional, Plaza de Armas, Catedral de Santiago, Cerro San Cristobal). Vrcholky And dělají v Santiagu trpaslíky i z těch nejvznosnějších mrakodrapů a poklidné plazas s kočičími hlavami ustupují živým nákupním pasážím. Celé Santiago je položeno v údolí v těsném dosahu And, je jedním z největších a nejživějších měst Jižní Ameriky. Nocleh v Santiagu de Chile.

3. den SANTIAGO DE CHILE - TEMUCO - PUCÓN

Snídaně. Transfer z hotelu na letiště. Odlet ze Santiaga de Chile do Temuca. Prohlídka Temuca. Při fotografování místních Mapučů buďte opatrní, Mapučové jsou na to dost citliví. Přejezd z Temuca přes město Villarrica podél jezera Lago Villarrica do Pucónu. Pucón má strategickou polohu mezi ústím řeky Río Pucón na severu a sopkou Villarrica na jihu. Je rekreačním místem Chilanů. Nocleh v Pucónu.

4. den HUIFE - PUCÓN

Snídaně. Celodenní výlet do termálních lázní Termas de Huife s třemi velmi čistými bazény nad burácející řekou - relaxace. Lázně leží na březích řeky Liucura. Nocleh v Pucónu.

5. den HUERQUEHUÉ - PUCÓN

Snídaně. Celodenní výlet do Národního parku Huerquehué (soustava kaskádovitých jezer s vodopády, unikátní araukáriové pralesy). Nocleh v Pucónu.

6. den PUCÓN - VILLARRICA - OSORNO

Snídaně. Procházka v okolí jezera Lago Villarrica. Přejezd do Osorna. Nedaleko města se majestátně tyčí na obzoru stejnojmenná sopka Osorno. Nocleh.

7. den OSORNO - PUERTO MONTT - PUERTO VARAS

Snídaně. Přejezd z Osorna do Puerto Varas. Prohlídka měst Puerto Montt (dřevěná katedrála, přístav, rybí tržnice) a Puerto Varas (vrch Philippi, promenáda). V Puerto Varas se starosvětské kouzlo mísí s živým mládím a dělá z města příjemnou zastávku. Nocleh v Puerto Varas.

8. den LAGO LLANQUIHUÉ - PETROHUÉ - LAGO TODOS LOS SANTOS

Snídaně. Uvidíte třpytící se hladinu druhého největšího chilského jezera Lago Llanquihué pod vulkánem Osorno, vodopády Petrohué, jezero Lago Todos los Santos, které je známé tyrkysovou barvou vody a vesnici Peulla. Nocleh v Puerto Varas.

9. den PUERTO VARAS - CHILOÉ - PUERTO MONTT

Snídaně. Celodenní výlet autokarem a trajektem na barvitý a rázovitý ostrov Chiloé se zelenými pastvinami, rybářskými vesničkami a městečky s typickými originálními dřevěnými kostelíky a barevnými dřevěnými domky na kůlech (palafitos) zařazenými na listinu UNESCO. Chiloé je zelený, kopci zvlněný koberec, ve městech a na úbočí kopců uvidíte šindelové domky a překrásné kostely. Více než polovina obyvatel ostrova se živí zemědělstvím, hodně jich je závislých také na rybolovu. Bohatá folklorní tradice ostrova významně obohatila chilskou literaturu. Nocleh v Puerto Monttu.

10. den PUERTO MONTT - PUNTA ARENAS - PUERTO NATALES - SENO OTWAY

Snídaně. Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Puerto Monttu do Punta Arenas. Punta Arenas je nejjižnějším velkoměstem světa. Transfer do Puerto Natales, metropole provincie Última Esperanza (Poslední naděje) a brány do Národního parku Torres del Paine. Výlet do rezervace Pinguineria Seno Otway v zátoce Otway, což je jedna z největších kolonií tučňáků Magellanových na světě. Žijí zde také pštrosi nandu. Nocleh v Puerto Natales.

11. den TORRES DEL PAINE - PUERTO NATALES

Snídaně. V jednom z nejkrásnějších světových národních parků Torres del Paine Vás čeká celodenní výlet, při kterém budete mít možnost obdivovat ostré horské štíty, jezera, modré ledovce, laguny, vodopády, stáda lam guanaco, žulové věže Las Torres, atd. Torres del Paine je nejoblíbenějším cílem turistů, kteří navštíví Chile. Jedná se o biosférickou rezervaci UNESCO. Nocleh v Puerto Natales.

12. den GLACIER BALMACEDA - GLACIER SERRANO - PUERTO NATALES

Snídaně. Plavba lodí k ledovcům Balmaceda a Serrano (při příznivém počasí). Nocleh v Puerto Natales.

13. den PUERTO NATALES - PUNTA ARENAS - SANTIAGO DE CHILE

Snídaně. Transfer z hotelu v Puerto Natales na letiště v Punta Arenas. Odlet z Punta Arenas do Santiaga de Chile. Transfer z letiště do hotelu. Nocleh v Santiagu de Chile.

14. den VALPARAÍSO - VIŇA DEL MAR - SANTIAGO DE CHILE 

Snídaně. Celodenní výlet do Valparaísa a Viňa del Mar. Půvabné historické Valparaíso se rozkládá převážně na kopcích, je zde celkem 16 lanovek (místní jim říkají ascensores - výtahy), což je největší počet v jednom městě na světě. Valparaíso je starobyle působící město s velkým přístavem. Půvab Valparaísa má dvě složky: chlapsky drsný přístav a spíše žensky oblé kopce, úžasná sídla a poetické dlážděné ulice. Viňa del Mar je nazývána městem zahrad. Návrat do Santiaga de Chile. Nocleh v Santiagu de Chile.

15. den VINNÝ SKLÍPEK - SANTIAGO DE CHILE - PRAHA

Snídaně. Návštěva chilského vinného sklípku v údolí řeky Maipo spojená s ochutnávkou chilského vína. Transfer na letiště, odlet ze Santiaga de Chile do Prahy.

16. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Santiago de Chile - Praha (s přestupy)
leteckou přepravu Santiago de Chile - Temuco, Puerto Montt - Punta Arenas, Punta Arenas - Santiago de Chile
13 noclehů v 3* hotelech během okruhu
13 snídaní
veškeré autobusové transfery během okruhu
služby česky mluvícího průvodce (při počtu minimálně 16 osob)
služby místních průvodců po trase
asistenci partnerské CK z Chile
vstupné a prohlídky dle programu
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

odletovou taxu při odletu z Chile 25,- USD
vstupné do národních parků 50,- USD
fakultativní výlety a vstupy mimo program - pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000