crosssearch

Velký okruh Latinskou Amerikou

Poznávací zájezdy, Chile

Peru: Lima - Cuzco - Machu Picchu - Juliaca - Puno - jezero Titikaka o Bolívie: Titikaka - La Paz o Chile: Santiago o Argentina: Buenos Aires - Puerto Iguazu o Uruguay: Montevideo o Brazílie: vodopády Iguacu - Rio de Janeiro

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Rio de Janeira (noční let).

2.den:

Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování. Po krátkém odpočinku následuje polodenní okruh městem zakončený návštěvou slavné sochy Krista na vrcholku hory Corcovado, odkud je za jasného počasí fantastický výhled na celou oblast Ria a okolí.

3.den:

Pokračování prohlídky města návštěvou druhé hlavní atrakce – Cukrové Homole. Výjezd lanovkou nejprve na „homoli“ Urca, a pokračování další lanovkou na vrchol „Cukrové Homole“. Odměnou je skvělý výhled na město, pláže a celkové panoráma. Po krátké prohlídce centra následuje transfer do hotelu, odpoledne volno k samostatné návštěvě slavné pláže Copacabana či prohlídce ulic stejnojmenné čtvrti.

4.den:

Časně odjezd na letiště a odlet do Iguacu. Zdejší atrakcí jsou světoznámé vodopády ležící na hranici mezi Brazílií a Argentinou. Dnes si prohlédnete jejich brazilskou část, která Vám dá pojem o mohutnosti a rozlehlosti vodopádů, které před Vámi budou defilovat v délce několika kilometrů. Závěrem navštívíte Bird Park – expozici ptactva situovanou přímo v prostředí tropického pralesa, která Vás seznámí s ptačími druhy a jejich výskytem nejenom v Brazílii. V některých voliérách žijí ptáci jako ve volné přírodě, a Vy s nimi budet v přímém kontaktu. Ubytování ve večerních hodinách.

5.den:

Dnes Vás čeká prohlídka vodopádů z Argentinské strany. Absolvujete nejprve cestu elektrickým vláčkem a poté po můstcích nad řekou k „Ďáblovu Chřtánu“ – nejužšímu místu vodopádů. Hřmot padající vody je ohlušující?!! Následuje trail podél stěn padající vody, který prochází svěžím tropickým pralesem. Nabídneme Vám i možnost plavby na člunu Zodiac po řece přímo pod vodní stěnu (není v ceně). Po návratu do hotelu Vás čeká volné odpoledne k relaxaci u bazénu.

6.den:

Transfer na letiště a odlet z Puerto Iguazu do uruguayského Montevidea. Po příletu transfer do hotelu a ubytování, dle časových podmínek pěší vycházka centrem města.

7.den:

Dopoledne okružní prohlídka Montevidea – historického centra i moderního nového města, poté odjezd do známého historického města Colonia. Prohlídka města, které bylo prohlášeno památkou UNESCO, v podvečer transfer do přístavu a odjezd lodí do Buenos Aires. Po příjezdu transfer do hotelu a ubytování.

8.den:

Dopoledne Vás čeká prohlídka centra Buenos Aires, během které shlédnete největší atrakce a pamětihodnosti města. Odpoledne následuje výlet do Tigre – lázeňského předměstí – spojený s romantickou plavbou na lodi spletí ramen delty řeky Paraná. Po návratu do hotelu ještě pro dnešek nebude konec – Pozveme Vás na večeři a typickou argentinskou Tango Show… Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

9.den:

Časně transfer na letiště a odlet do Santiaga de Chile. Celodenní prohlídka tohoto krásného města pod Andami, včetně návštěvy některé ze slavných vinic v okolí a ochutnávky zdejšího skvělého vína. Ubytování ve večerních hodinách (v některých termínech noční odlet do Limy, v tomto případě nocleh v Limě).

10.den:

Ráno transfer na letiště a odlet do peruánské Limy. Polodenní prohlídka města zahrnující náměstí Plaza Mayor založené Franciscem Pizarrem, vládní palác, radnici a katedrálu.. do večera ještě uvidíte mnoho architektonických skvostů jako například Torre Tagle Palace, Osambela House, Muzeum Zlata. Ubytování závěrem prohlídky.

11.den:

Po snídani transfer na letiště a odlet do Cuzca. Prohlídka tohoto skvostného města, které je směsicí kultury Inca a španělské architektury. Mimo jiné uvidíte Chrám Slunce s katedrálou, ruiny Tambomachay (Incké fontány), „rudou pevnost“ Puca-Pucara a pevnost Sacsahuaman.

12.den:

Celodenní výlet vlakem údolím Urubamba do Ztraceného Města Inků Machu Picchu. Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

13.den:

Odjezd do města Puno na březích jezera Titikaka. Cestou budete okouzleni panoramatem andských hřebenů lemujících Vaši cestu, a navštívíte několik pitoreskních indiánských vesnic. Ubytování ve večerních hodinách.

14.den:

Časně odjezd přes hranice Bolívie do přístavu Copacabana. Po prohlídce zdejší výstavné katedrály nalodění na katamaran k cestě napříč jezerem Titikaka. Cestou navštívíte Ostrov Slunce, kde je umístěna jedinečná expozice historie říše Inků. Kromě seznámení s Inckou historií se stanete svědky šamanského obřadu, a absolvujete krátkou plavbu na rákosovém katamaranu k jednomu ze starých obětních míst na ostrově. Závěrem Vás čeká ubytování na palubě luxusního katamaranu, a večeře spojená s folklorním představením.

15.den:

Po snídani a příjezdu do bolivijského přístavu Vás čeká transfer do města La Paz. Cestou ale ještě navštívíte kolébku Incké civilizace – vykopávky památného města Tiwanaco. Po příjezdu do La Pazu absolvujete prohlídku města, během které uvidíte mimo jiné Indian Witch Market, koloniální kostel San Francisco, náměstí Murillo, katedrálu, vládní palác, národní kongres, a Vaši prohlídku zakončíte návštěvou posvátného Údolí Měsíce se skalními věžemi připomínajícími Bryce Canon v Utahu. Ubytování ve večerních hodinách.

16.den:

V časných hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

17.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000