crosssearch

Chile - Za Poznáním Klenotu Pacifiku

Poznávací zájezdy, Chile

7 denní poznávací zájezd do Chile kombinovaný s pobytem v El Salvadoru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:
7 denní poznávací zájezd do Chile kombinovaný s pobytem v El Salvadoru.

Den 1. Praha - El Salvador - Odlet z Prahy do San Salvadoru charterovým letem ČSA s jedním technickým mezipřistáním. Přivítání na letišti v San Salvadoru. Transfer do hlavního města do hotelu na úrovni ***. Ubytování; nocleh.

Den 2. El Salvador - Santiago de Chile - V ranních hodinách transfer na letiště v San Salvadoru; odlet do Santiaga de Chile s přestupem a zastávkou v Limě nebo v Panamě (létají místní letecké společnosti Copa Air či Taca Intl Airlines). Po přistání v Santiagu transfer do hotelu na úrovni ***. Nocleh.

Den 3. Santiago de Chile - Po obědě v hotelu následuje okružní jízda Santiagem; městem; v němž se mísí tradiční místní kultura a architektura s moderním stylem. Hlavní město republiky Chile je z velké části obklopeno pohořím Andy a plné kontrastů. Můžete zde spatřit důležitá místa jako prezidentský palác La Moneda či katedrálu Club Hípico. Příjemná bude procházka podél hlavní Alameda Bernardo Higgins s krásnou promenádou; jež vede na Plaza de Armas plné historických budov. - Ve večerních hodinách se můžete vydat do ostatních částí Santiaga; jako jsou BellaVista s bohatým nočním životem či moderní a residentské části Las Condes a Vitacura. Transfer do hotelu. Nocleh.

Den 4. Santiago de Chile - Valparaiso - Viňa del Mar - Po snídani v hotelu odjezd do Valparaisa; města spadajícího pod ochranu památek UNESCA a plného křivolakých cestiček a dlážděných uliček; které ztělesňují bohaté architektonické a kulturní dědictví. Valparaiso je často označováno jako jedno z nejvíce ohromujících měst Latinské Ameriky. Dále pokračujete do městečka Viňa del Mar často přezdívaného zahradní město pro své krásné parky a zahrady. Po večeři transfer do hotelu na úrovni ***. Ubytování. Nocleh.

Den 5. Viňa del Mar - Puerto Montt - Po snídani v hotelu následuje odjezd do Puerto Montt; malého přístavního městečka ležícího v jižní části Chile; jehož ekonomika je zaměřena na zemědělství; lesnictví; rybářství a akvakulturu. Městečko je také vstupní branou na Chilský ostrov a další menší ostrůvky. Ubytování v hotelu na úrovni ***. Nocleh.

Den 6. Puerto Montt - Petrohué - Peulla - Po snídani odjezd do pohoří Andy; kde nejprve jedete autobusem; kolem okouzlujícího jezera Llanquihue k přístavu Petrohué; odkud následuje procházka k řece Petrohué; kde budete mít jedinečný pohled na vodopády a okolní krajinu. Dále se nalodíte a pokračujete až k Peulla; přístavního městečka u jezera Todos Los Santos. Ubytování v hotelu na úrovni * * *. Nocleh.

Den 7. Peulla - Puerto Varas - Po snídani individuální volno. Možnost využití fakultativních výletů po okolí nabízených v hotelu. V odpoledních hodinách návrat do Puerto Varas. Ubytování v hotelu na úrovni ***. Nocleh.

Den 8. Puerto Varas - Santiago de Chile - El Salvador - Po snídani v ranních hodinách odjezd na letiště v Santiagu; odlet do San Salvadoru s přestupem v Limě či v Panamě (létají místní letecké společnosti Copa Air či Taca Intl Airlines). Transfer do hotelu Royal Decameron Salinitas s programem All inclusive. Ubytování; nocleh.

Den 9.-11. El Salvador - Volné dny v hotelu Royal Decameron Salinitas s programem All inclusive. Využití služeb hotelu k odpočinku i individuálním aktivitám.

Den 12. El Salvador - Praha - Ukončení pobytu v San Salvadoru; transfer na letiště k odletu do Prahy.

Den 13. - Přílet do Prahy

Změna programu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000