crosssearch

Chile - luxusní plavba severní Patagonií

Poznávací zájezdy, Chile

Program zájezdu 1.den: Odlet z Prahy do Santiaga (noční let). 2.den: Po příletu a ubytování následuje prohlídka Santiaga – hlavního města Chile, která zahrnuje největší pamětihodnosti a zajímavosti metropole. Večer indiv. volno k samostatné vycházce městem. 3.den:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Santiaga (noční let).

2.den:

Po příletu a ubytování následuje prohlídka Santiaga – hlavního města Chile, která zahrnuje největší pamětihodnosti a zajímavosti metropole. Večer indiv. volno k samostatné vycházce městem.

3.den:

Časně odlet do Puerto Montt – vstupní brány do tzv. Lake Districtu. Zde Vás čeká prohlídka Puerto Montt a Puerto Varas, ubytování ve večerních hodinách.

4.den:

Ráno nalodění na luxusní loď Scorpios II v Puerto Montt. Loď popluje zálivy Ancud a Corcovado.

5.den:

Průlivy Moraleda a Ferronave doplujete do Puerto Aquirre odkud budete pokračovat do Punta Leonardos, kde zakotvíte téměř na dosah ledovce San Rafael.

6.den:

Zátokou San Rafael a po řece Témpanos doplujete do vzdálenosti 2?km od ledovce San Rafael, kde zakotvíte. Zde se vám nabízí možnost výletu na člunu k pozorování ledovce. V odpoledních hodinách se k ledovci přiblíží i vaše loď a pokračuje v plavbě do fjordu Quatrilco.

7.den:

Během dne zůstává loď zakotvena v Quatrilcu a vy můžete absolvovat výlet okolo fjordu na člunu nebo relaxovat v místních termálních lázních. Večer loď odplouvá a přes průlivy Moraleda a Peréz Norte pokračuje ve své plavbě.

8.den:

Přes průliv Leucayec a záliv Corcovado doplujete do Queilen, odkud plavba pokračuje do městečka Castro, kde loď zakotví.

9.den:

Dopoledne můžete navštívit místní trh s tradičními výrobky, muzeum a kostel. Rovněž se můžete zúčastnit výlet do Chonchi. V poledne loď vyplouvá a vrací se zpět do Puerto Montt. Večer na vás čeká gala večeře.

10.den:

Po snídani vaše plavba končí a zájezd pokračuje transferem na letiště, odkud odletíte přes Santiago do Prahy. Fakultativně Vám nabízíme možnost čtyřdenního (3 noci) leteckého výletu do jižní Patagonie (Puerto Natales, NP Torres del Paine, NP O’Higgins).

11.den:

Příletem do Prahy Váš zájezd končí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000