crosssearch

BANGKOK, VÝLET K ŘECE KWAI, AYUTTHAYA, SYDNEY, BLUE MOUNTAINS, AUCKLAND, NOVÝ ZÉLAND, ROTORUA, WAI-O-TAPU - TAUPO, TONGARIRO, HAVAJSKÉ OSTROVY, WAIKIKI BEACH, LOS ANGELES, GRAND CANYON, NEW YORK

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den PŘÍLET DO BANGKOKU

Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu a ubytování. Volno, které lze zkombinovat s večerní prohlídkou města. Nocleh.

3. den BANGKOK

Celodenní prohlídka města. Večer se nabízí svůdné posezení v některé z restaurací s tradiční thajskou kuchyní. Nocleh.

4. den VÝLET K ŘECE KWAI

Výlet do jedné z nejkrásnějších oblastí Thajska. Cesta panenskou přírodou vede ve stopách pohnuté válečné historie až k mostu na řece Kwai, který v legendárním románu proslavil spisovatel Pierre Boulle. Předtím navštívíme plovoucí trhy v Damnoen Saduak či válečné muzeum v Hellfire Pass. Ubytování v čarokrásné rezervaci Sai Yok v komfortních chatičkách na plovoucích vorech.

5. den ŘEKA KWAI

Hlavní turistickou atrakcí téhle oblasti je jízda vlakem v úseku s přiléhavým jmé­nem Železnice smrti, která za války spojo­­vala Thajsko s Barmou a v japonské re­žii ji za nelidských podmínek postavili váleční zajatci. Návrat do Bangkoku, nocleh.

6. den AYUTTHAYA

Brzy ráno vyrazíme do Ayutthayi - kdysi mocného centra říše Jihovýchodní Asie. Poté, co Ayutthayu vyplenili Barmánci, bylo město úžasných staveb znovu celé odkryto až v roce 1956. V podvečer odlet z Bangkoku do Sydney.

7. den SYDNEY

Snídaně v letadle. Přílet do Sydney, orien­tační prohlídka města považovaného za jeden z nejpůvabnějších přírodních přístavů světa. Ubytování, volno, nocleh.

8. den SYDNEY

Prohlídka města. Navštívíme slavnou budovu opery, historickou čtvrť The Rocks, most Harbour Bridge, městský prospekt George Street, vyhlídkovou věž s otočnou restaurací AMP Tower, mořské akvárium, kino IMAX nebo čínské zahrady. Městem projedeme monorailem a lodí pak zálivem (vstupy fakultativně). Večer posezení ve čtvrti Kings Cross - v srdci nočního života Sydney. Nocleh.

9. den BLUE MOUNTAINS

Celodenní výlet do rezervace Blue Mountains (hory s modravým oparem, který způsobují výpary z eukalyptů). Zastávka v rezervaci divokých zvířat, kde spatříte klokany, medvídky koala, ježury či pštrosy. V Modrých horách si pobyt zpestříte vyhlídkou na skalní formaci Tři sestry, túrou eukalyptovým lesem a projížďkou po nejstrmější železnici na světě (vstupy fakultativně). Nocleh.

10. den VOLNÝ DEN V SYDNEY

Volný den v Sydney. Ale i volno lze využít aktivně. Stačí si vybrat z široké nabídky fakultativních výletů - třeba do vinařské oblasti Hunter Valley za ochutnávkou skvělých australských vín. A co takhle podniknout průzkum světoznámých sydneyských pláží? V Sydney nalezneme i zajímavá muzea či městské části vybízející k nákupům suvenýrů jako kupříkladu tržiště Paddy's Market. Nocleh.

11. den AUSTRÁLIE - NOVÝ ZÉLAND

Transfer na letiště, odlet ze Sydney do Aucklandu na Novém Zélandu. Přílet, ubytování, v podvečer prohlídka města a volný program. Nocleh.

12. den AUCKLAND

Celodenní prohlídka Aucklandu. Navštívíte vyhlídkovou věž, centrum města a Queen Street, starou čtvrť Parnel, vyhlídkové místo Mt. Eden nebo Kelly Tarl­­tons - expozici polárního bádání s kolonií živých tučňáků. Lodí se dopravíme na sopečný ostrov Rangitoto a pokud bude počasí přát, vystoupíte na jeho vrchol (všechny vstupy fakultativně). Nocleh.

13. den ROTORUA

Přejezd do městečka Rotorua, centra termální oblasti Whakarewarewa s termálními prameny, vřídly a gejzíry. Zhlédnete hudební a taneční vystoupení do­mo­- rodého souboru a seznámíte se s chovem a stříháním ovcí na Novém Zélandu. Možnost koupání v termálních pra­menech (vstupy fakultativně). Nocleh.

14. den WAI-O-TAPU - TAUPO

Odjezd do Taupo, cestou návštěva Wai-O-Tapu Thermal Wonderland se známým gejzírem Lady Knox. Dále navštívíte vodopády Huka. Možnost vyjížďky lodí po jezeře Taupo či Bungee Jumpingu na nejzná­mějším místě na světě (vstupy fakultativně). Přejezd do Turangi, nocleh.

15. den TONGARIRO - AUCKLAND

Snídaně. Návštěva horského střediska Whakapapa. S ohledem na počasí podniknete výlety do okolí nebo let v blízkosti činných sopek. Prohlídka jeskyní Waitomo a plavba lodí s pozorováním unikátního druhu světlušek. Přejezd do Aucklandu, nocleh.

16. den NOVÝ ZÉLAND - - HAVAJSKÉ OSTROVY

Odlet z Aucklandu na Havajské ostrovy. Přílet večer do Honolulu. Transfer do hotelu, nocleh.

17. den HAVAJSKÉ OSTROVY

Prohlídka Honolulu, pojedete se podívat na přístav Pearl Harbor a památník křiž­­níku Arizona, který je mementem napadení USA na počátku druhé světové války. Odpočinek na pláži Waikiki Beach. Volný program, nocleh.

18. den WAIKIKI BEACH

Volný program v Honolulu.

19. den WAIKIKI BEACH

Slunění a koupání na pláži Waikiki Beach. Večer odlet do Los Angeles v USA. Nocleh v Los Angeles.

20. den LOS ANGELES

Prohlídka města, při níž navštívíte výstavní čtvrtě boháčů v Beverly Hills a Hollywoodu, slavnou Rodeo Drive. Zastavíte se v ulicích Sunset Boulevard a Hollywood Boulevard se slavným premiérovým kinem Mann's Chinesse Theater a chodník slávy s otisky filmových hvězd. Fakultativně můžete zavítat do známých a nejrůznějšími atrakcemi nabitých Universal Studios. Nocleh.

21. den LAS VEGAS

Přejezd do světové metropole hazardu a nočního života Las Vegas. Cestou se stavíte v opuštěném městě duchů Calico, které kdysi zrodil vír zlaté horečky. Příjezd do Las Vegas, ubytování, podvečerní projížďka městem a prohlídka několika nejvýznamnějších kasin. Večer volno na poznání kasin a hráčských taktik. Nocleh.

22. den LAS VEGAS - GRAND CANYON

Výlet ke Grand Canyonu Vás zavede k uni- kát­ní přírodní formaci s hloubkou až 1.600 metrů. Procházka po jeho strmém okraji nebo z vrtulníku. Nocleh.

23. den LAS VEGAS - NEW YORK

Přejezd do Las Vegas či Los Angeles a odlet do New Yorku.

24. den NEW YORK

Prohlídka světové metropole. Lodí navštívíte Liberty Island se Sochou svobody či Ellis Island s muzeem emigrace (fakultativně). Projdete jižní Manhattan s ulicemi Broadway či Wall Street se známou burzou cenných papírů, Čínskou a Italskou čtvrť, SoHo, TriBeCa a další. Neunikne Vám ani oblast Páté avenue, Times Square a Central Parku. V podvečerních hodinách se přesunete do okolí Empire State Building a na vyhlídkové terase budeme sledovat rozsvěcující se město.

25. den NEW YORK

Dokončení prohlídky města a v odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy

26. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu - 22x noc v hotelech 3* se snídaní (vyjma USA)
vstupy do národních parků
transfery klimatizovaným mikrobusem
českého průvodce
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

fakultativní výlety a vstupy
vstupní víza do jednotlivých zemí

Poznámka: pro individuální zákazníky připravíme itinerář zájezdu ,,Cesta kolem světa" dle jejich požadavků na trasu i délku zájezdu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000