crosssearch

Šumava Z České I Německé Strany

Poznávací zájezdy, Česká republika

Program zájezdu 1. den: Ráno odjezd do KAŠPERSKÝCH HOR s muzeem a hradem, opoledne příjezd na ŠPIČÁK - volno k procházkám, možnost výjezdu sedačkovou lanovkou na Pancíř s výhledy na celou oblast přes ŠUMAVU až na Alpy nebo pěší turistika za krásami...

Konečná cena za osobu od: 3 195 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

 
1. den: 

Ráno odjezd do KAŠPERSKÝCH HOR s muzeem a hradem, opoledne příjezd na ŠPIČÁK - volno k procházkám, možnost výjezdu sedačkovou lanovkou na Pancíř s výhledy na celou oblast přes ŠUMAVU až na Alpy nebo pěší turistika za krásami parku ČERNÉ JEZERO / ČERTOVO JEZERO, večer ubytování v Železné Rudě, večeře, nocleh.

2. den: 

Po snídani odjezd na německou stranu Šumavy - výjezd lanovkou na GROSSER ARBER / Velký javor - pěší turistika s vyhlídkami na celou Šumavu, kolem poledne sjezd autobusem k jezeru Velký Javor - procházka, odpoledne pokračování do městečka BODENMAIS, které je proslavené místními sklárnami. Volno, možnost pěší vycházky k vodopádům, k večeru návrat do ŽELEZNÉ RUDY - procházka, večeře, nocleh. 

3. den: 

Po snídani ráno odjezd přes PRÁŠILY a SRNÍ do ANTÝGLU - bývalý Královacký dvorec - pěší turistika národním parkem podél řeky Vydra k Čeňkově pile a k soutoku s Křemelnou, Smetanův smrk, řeka Otava, pozdě odpoledne přejezd přes Modravu a KVILDU - rázovité lidové stavby na Šumavě (zastávky), k večeru odjezd do nástupních míst. 

 

Cena zahrnuje: 

dopravu klimatizovaným autokarem, 2x ubytování v hotelu***, 2x polopenze, služby průvodce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000