crosssearch

Šumava z České i Německé strany

Poznávací zájezdy, Česká republika

Objevte krásy Šumavy na poznávacím zájezdu autobusem z Olomouce.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Objevte krásy Šumavy na poznávacím zájezdu autobusem z Olomouce.

1. den:
Ráno odjezd do KAŠPERSKÝCH HOR s muzeem a hradem, opoledne příjezd na ŠPIČÁK - volno k procházkám, možnost výjezdu sedačkovou lanovkou na Pancíř s výhledy na celou oblast přes ŠUMAVU až na Alpy nebo pěší turistika za krásami parku ČERNÉ JEZERO / ČERTOVO JEZERO, večer ubytování v Železné Rudě, večeře, nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd na německou stranu Šumavy - výjezd lanovkou na GROSSER ARBER / Velký javor - pěší turistika s vyhlídkami na celou Šumavu, kolem poledne sjezd autobusem k jezeru Velký Javor - procházka, odpoledne pokračování do městečka BODENMAIS, které je proslavené místními sklárnami. Volno, možnost pěší vycházky k vodopádům, k večeru návrat do ŽELEZNÉ RUDY - procházka, večeře, nocleh.

3. den:
Po snídani ráno odjezd přes PRÁŠILY a SRNÍ do ANTÝGLU - bývalý Královacký dvorec - pěší turistika národním parkem podél řeky Vydra k Čeňkově pile a k soutoku s Křemelnou, Smetanův smrk, řeka Otava, pozdě odpoledne přejezd přes Modravu a KVILDU - rázovité lidové stavby na Šumavě (zastávky), k večeru odjezd do nástupních míst. Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu*** s polopenzí, služby průvodce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000