crosssearch

Šumava A Krásy Jihozápadních Čech

Poznávací zájezdy, Česká republika

ČESKÁ REPUBLIKA - POZNÁVACÍ ZÁJEZD ŠUMAVA

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


1. den:
Odjezd ráno přes Tábor, kolem poledne příjezd do městečka s jedinečným vodním zámkem BLATNÁ, odpoledne pokračování k prohlídce vodního hradu ŠVIHOV, k večeru zastávka v podhorském městě s bohatou historií, kterému se říká také Brána Šumavy - KLATOVY - procházka centrem, večer přejezd do oblasti ŽELEZNÉ RUDY, ubytování, nocleh.

2. den:
Po snídani návštěva historického centra MĚSTA DOMAŽLICE s malebným náměstím a vyhlídkovou věží, kolem poledne projížďka malebnou krajinou CHODSKA s řadou zastávek - ÚJEZD - HRÁDEK, místa proslavené Janem Kozinou, KLENČÍ POD ČERCHOVEM - rodiště J.Š. Baara, slavná výroba chodské keramiky, přírodní scenérie VÝHLEDY, k večeru zastávka u rybníka BABYLON. Večer přejezd do Železné Rudy - volno, nocleh.

3. den:
Po snídani odjezd na ŠPIČÁK - volno k procházkám, možnost výjezdu sedačkovou lanovkou na PANCÍŘ s výhledy na celou oblast přes Šumavu na Alpy, odpoledne pěší turistika za krásami parku - ČERNÉ JEZERO, ČERTOVO JEZERO. K večeru návrat na hotel, nocleh.

4. den:
Po snídani odjezd přes Prášily a Čeňkovu Pilu do oblasti SRNÍ - pěší turistika národním parkem - řeka VYDRA, odpoledne příjezd do ANTÝGLU - bývalý Královacký dvorec, zastávka v oblasti MODRAVY a KVILDY - rázovité lidové stavby na Šumavě, k večeru odjezd přes městečko KAŠPERSKÉ HORY s domy typickými pro tento kraj a muzeem Šumavy, pozdě večer pokračování do nástupních míst.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000