crosssearch

Praha, střední Čechy a okolí

Poznávací zájezdy, Česká republika

Kutná Hora - Praha - Koněpruské jeskyně - Nižbor - Křivoklát - Lány - Nelahozeves - Konopiště - Karlštejn

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Praha, střední Čechy a okolí


1. den zájezdu Odjezd v ranních hodinách - cestou do Prahy navštívíme KUTNOU HORU (UNESCO), shlédneme konkurenci pražské Svatovítské katedrály - Chrám sv. Barbory, historie ražby mincí ve Vlašském sále, možnost prohlídky stříbrného dolu. Příjezd na ubytování do Prahy.


2. den zájezdu Navštívíme KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ - nejdelší jeskyní systém u nás s proslulými koněpruskými růžicemi. Potom se přesuneme do skláren s 300letou tradicí rodiny Rückl v NIŽBORU. Uvidíme ruční výrobu českého křišťálu včetně foukání a broušení. Další zastávkou bude český královský hrad KŘIVOKLÁT, který oslavil již neuvěřitelných 900 let od svého založení. Na závěr dne navštívíme prezidentské městečko LÁNY se svým zámkem, rozsáhlým zámeckým parkem a Muzeum T.G.Masaryka.


3. den zájezdu Návštěva NELAHOZEVSI - rodišti hudebního skladatele Antonína Dvořáka, Lobkovický zámek- monumentální renesanční stavba s překrásnou sgrafitovou výzdobou. PRAHA (UNESCO) - Staré město s Orlojem, Židovské město, Nové Město s Václavským náměstím. Volno k návštěvě muzeí či nákupům. Večer fakultativně představení na Křižíkově fontáně - hudební, vodní a světelná show.


4. den zájezdu KONOPIŠTĚ - lovecký zámeček Františka Ferdinanda d´Este. Odpoledne se budeme věnovat prohlídce hlavního města PRAHY (UNESCO) - Pražský Hrad, Malá Strana, Karlův most. Plavba lodí po Vltavě a závěrečná společná večeře na palubě lodi.


5. den zájezdu Nejkrásnější a nejznámější český hrad, který vyhlíží, jako by právě vypadl z pohádkové knížky - KARLŠTEJN, hrad založil po r. 1348 Karel IV. jako bezpečnou schránku k uložení říšských korunovačních klenotů a ostatků svatých, ale i jako místo vhodné k odpočinku a rozjímání. Odjezd domů.

Cena zahrnuje

dopravu klim. busem, 4x ubytování v hotelu*** v Praze – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 4x snídani formou bufetu, 1x plavbu lodí po Vltavě vč. večeře, průvodce

Cena nezahrnuje

vstupné, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

1lůžk. pokoj 1 200 Kč, pojištění storna zájezdu 75 Kč

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000