crosssearch

Pohádkové Domažlicko A Klatovsko

Poznávací zájezdy, Česká republika

Program zájezdu 1. den: Brzy ráno odjezd z Olomouce do jihozápadních Čech. Prohlídka vodního hradu ŠVIHOV, barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie v PŘEŠTICÍCH postavený podle projektu K. I. Dientzenhofera, podrobná prohlídka KLATOV (Černá a Bílá věž,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

 
1. den: 

Brzy ráno odjezd z Olomouce do jihozápadních Čech. Prohlídka vodního hradu ŠVIHOV, barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie v PŘEŠTICÍCH postavený podle projektu K. I. Dientzenhofera, podrobná prohlídka KLATOV (Černá a Bílá věž, proslulé katakomby, jezuitský kostel, arciděkanský kostel, barokní lékárna – v roce 2010 po rekonstrukci znovu zpřístupněná) a přejezd do Německa: románsko-gotický kostel v CHAMMÜNSTERU. Prohlídka cenného historického jádra DOMAŽLIC. Přejezd na ubytování.

2. den: 

Po snídani si prohlédnete místa spojená s historií Chodska: Lomikarův zámek TRHANOV (krátká zastávka, zámek není přístupný), STATEK JANA SLADKÉHO KOZINY (expozice s výkladem v chodštině) a KLENČÍ POD ČERCHOVEM (památník J. Š. Baara v jeho bývalém domě). Přejezd přes VÝHLEDY (pomník J. Š. Baara a krásná vyhlídka) do HORŠOVSKÉHO TÝNA (rozsáhlý komplex hradu a renesančního zámku a krásné městečko) a poté na HRAD RABÍ, nejrozsáhlejší českou zříceninu. Návrat do Olomouce v pozdních večerních hodinách.

 

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce.

 

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000