crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Krásy Šumavy

Poznávací zájezdy, Česká republika

Malebná krása Šumavy s táhlými svahy a hlubokými lesy přitahuje milovníky neporušené přírody. Vydejte se s námi procházet mělkými údolími, slatěmi a horskými úbočími tiché a poklidné Šumavy, stejně tak Bavorského lesa s okouzlující panenskou přírodou.

Konečná cena za osobu od: 10 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malebná krása Šumavy s táhlými svahy a hlubokými lesy přitahuje milovníky neporušené přírody. Vydejte se s námi procházet mělkými údolími, slatěmi a horskými úbočími tiché a poklidné Šumavy, stejně tak Bavorského lesa s okouzlující panenskou přírodou. Poznáme typické šumavské osady či bavorská sklářská městečka a skvostné historické památky. Prožijte dovolenou v romantickém prostředí Národního parku Šumava a Bavorský les.

Program zájezdu:

1.-3.den (ne-út): Navštívíme hrad VELHARTICE, který vás mile překvapí impozantními interiéry bývalého Rajského paláce či světově unikátním gotickým kamenným mostem. Příjezd na ubytování. Během pobytu se uskuteční následující výlety: 1. výlet – Národní park Šumava – ANTÝGL – bývalý Královácký dvorec, projdeme se kaňonem řeky Vydry – POVYDŘÍ, Čeňkova pila, navštívíme SRNÍ a KVILDU. 2. výlet – Sušice - prohlídka města a betléma. Lanovkou vyjedeme na ŠPIČÁK, poté sestoupíme k ČERNÉMU a vrátíme se do špičáckého sedla k autobusu. 3. výlet – Turistický výlet ze SLUNEČNÉ, údolím Jezerního potoka k tajemnému PRÁŠILSKÉMU JEZERU, rozlévajícímu se na ploše 3,7 ha na svazích POLEDNÍKU – vyhlídková věž na Poledníku, nejhezčí šumavský rozhled. Prohlídka vyhledávaného turistického cíle PRÁŠIL ukončí dnešní den.

4.-6.den (st-pá): Bavorský les – VELKÉ A MALÉ JEZERO, nad nimiž se tyčí nejvyšší hora celé Šumavy VELKÝ JAVOR. Turistické procházky v této oblasti. Fakult. Výjezd lanovkou na vrchol Velkého Javoru. Při zpáteční cestě prohlídka BODENMAIS. 5. výlet - Kašperské hory – strašidelným lesem na hrad KAŠPERK, založený Karlem IV. K ochraně šumavského pohraničí, zřícenina PUSTÝ HRÁDEK, bývalý Ždánic, kaple sv. Jana, KRÁLOVSKÝ KÁMEN, JAVORNÍK – Klostermanova rozhledna a park.

7.den (so): Odjezd domů přes hrad Rábí.

Ubytování: hotel Stavbař - Javorná: 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, krytý bazén, sauna, restaurace, vinárna.

Stravování: V restauraci hotelu - formou polopenze (snídaně švédský stůl, večeře obsluhou)

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* průvodce
* 6x polopenzi
* pojištění léč. výloh a storna
* dopravu autokarem včetně výletů
* 6x ubytování v hotelu (1/2L pokoje)
* krytý bazén

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000