crosssearch

Beskydy, Malá Fatra, Polsko

Poznávací zájezdy, Česká republika

Náš týdenní program v regionu Moravsko&slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku & turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro...

Konečná cena za osobu od: 7 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Náš týdenní program v regionu Moravsko–slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku – turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.

Program zájezdu:

1.den (po): V ranních hodinách odjezd do Beskyd. Po cestě zastávka v OLOMOUCI. Večer ubytování v hotelu Rožnově p. Radhoštěm.

2.den (út): Turistická vycházka přes PUSTEVNY, RADHOŠŤ a ČERNOU HORU.

3.den (st): Celodenní výlet do Polska. Dopoledne návštěva WIELICZKY, prohlídka podzemního komplexu solného dolu (UNESCO). Odpoledne přejezd do blízkého KRAKOVA, sídelního města polských králů s dominantou hradu Wawel. Pozdě večer návrat zpět do hotelu.

4.den (čt): Volno, možnost koupání nebo turistické vycházky v Beskydech.

5.den (pá): Celodenní výlet na Slovensko do oblasti Malé Fatry a Oravy. Dopoledne turistická vycházka přes JÁNOŠÍKOVÉ DIERY do VRÁTNÉ DOLINY. Odpoledne návštěva hradu ORAVSKÝ PODZÁMOK. Večer návrat zpět do hotelu.

6.den (so): Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu ROŽNOVSKÉHO SKANZENU – Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání.

7.den (ne): Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka v KROMĚŘÍŽI, prohlídka zámku a zahrad. V podvečer příjezd do Prahy.

Ubytování: 2-4 lůžkové pokoje, příslušenství na chodbě společné

Cena zahrnuje:

* poj. léčebných výloh a storna
* 6x nocleh v hotelu
* 6x polopenze
* doprava autobusem
* průvodce

Cena nezahrnuje:  2-3 lůžkové pokoje s vl. přísl. (příplatek: 1000 Kč)

Slevy: sleva pro 3. a 4. os na pokoji - 300 Kč - pouze při ucelené objednávce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000