crosssearch

Pohoří Pirin a Rila

Poznávací zájezdy, Bulharsko

Odjezd z ČR, noční přejezd přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko do Bulharska.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den (čt)

Odjezd z ČR, noční přejezd přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko do Bulharska.

2.den (pá)

Příjezd do oblasti MELNIK, centra známé vinařské oblasti. Krátká túra od ROŽANSKÉHO KLÁŠTERA přes bizarní pískovcové útvary zvané „MELNICKÉ PYRAMIDY" do hotelu v Melniku. Individuální návštěva vinných sklípků. Nocleh.

3.den (so)

Ráno celodenní výlet do NP PIRIN - autobusem k chatě Jane Sandanski a odtud možnost výstupu až pod vrchol KAMENICA (2822 m), která je bezesporu nejkrásnějším a nejfotografovanějším vrcholem pohoří, zpět k autobusu, krátká zastávka v lázeňském městě SANDANSKI, podvečerní příjezd do hotelu.

4.den (ne)

Prohlídka perly ze seznamu UNESCO - RILSKI MONASTIR. Krátká túra k poustevně SV. IVANA. Odpoledne přejezd do POHOŘÍ RILA. Příjezd na ubytování do hotelu v horském středisku BOROVEC.

5.den (po)

Ráno lanovkou na JESTREBEC do výšky 2369 m, pěšky k chatě Musala, která se nachází na úpatí nejvyšší hory Bulharska - MUSALA (2925 m) - možnost výstupu až na vrchol. V případě změny jízdního řádu lanovky na Jestrebec, bude podniknuta túra v oblasti Maljovické Rily. Nocleh.

6.den (út)

Přejezd k moři, příjezd na ubytování v oblasti NESEBARU.

7.den (st)

Relaxace u moře. Podvečerní procházka starým SOZOPOLEM, návrat pozdě večer na nocleh.

8.den (čt)

Dopolední NESEBAR, poté odjezd směr KAMENI LES - procházka bizarními kamennými útvary starými 50 milionů let, odpoledne návštěva VARNY (individuální možnost návštěvy archeologického muzea, akvária nebo celé řady kostelů), návrat v podvečer do hotelu.

9.den (pá)

Relaxace a koupání u moře.

10.den (so)

Brzy ráno přejezd k hlavnímu městu SOFII, turistika v oblasti NP VITOŠA, krátká podvečerní prohlídka Sofie, noční přejezd přes Srbsko, Maďarsko a Slovensko.

11.den (ne)

Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000