crosssearch

Pobyt s výlety a návštěvou Istanbulu

Poznávací zájezdy, Bulharsko

Bulharsko vstoupilo rovněž do Evropské unie a umožnilo tak většímu počtu návštěvníků, aby přijeli bez problémů do země se slavnými kláštery a ještě slavnějšími letovisky u Černého moře. Ozdobou našeho zájezdu do Bulharska je návštěva Istanbulu, klenotu sousedního Turecka,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (út): Odjezd z ČR v ranních hodinách, noční přejezd přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko do BULHARSKA.

2.den (st): Dopolední prohlídka SOFIE, odjezd na ubytování.

3.den (čt): Relaxace u moře, odpolední a večerní prohlídka STARÉHO SOZOPOLU.

4.den (pá): Celodenní relaxace u moře.

5.den (so): Ráno odjezd z hotelu do BALČIKU (proslulé sídlo rumunské královny Marie). Odpoledne KAMENI LES - procházka bizarními kamennými útvary starými 50 milionů let, místo vysoké pozitivní energie. Přejezd do VARNY, prohlídka města a památek. Návrat do hotelu večer.

6.den (ne): Relaxace a odpočinek u moře.

7.den (po): Dopoledne rekaxace z moře, odpoledne výlet do NESEBARU (UNESCO), prohlídka tohoto malebného městečka na úzkém poloostrůvku, které bylo místem první řecké kolonie v oblasti Černého moře. Slunečné pobřeží - možnost koupání nebo návštěva Aquaparku.

8.den (út): Relaxace u moře.

9.den (st): Ráno přejezd do tureckého ISTANBULU (UNESCO), 380 km. Zbytek dne prohlídka města (Hagia Sofia, Hippodrom, Modrá mešita). Ubytování, večerní město.

10.den (čt): Dokončení prohlídky města a návštěva Velkého bazaru - individuální volno. Odpoledne přejezd do EDIRNE, města s jednou z nejkrásnějších mešit Turecka - Selimovou mešitou. Nocleh.

11.den (pá): Ráno přejezd do Bulharska, krátká zastávka u jedinečného BAČKOVSKÉHO KLÁŠTERA (r. 1083) s komplexem budov, kaplí, kostnic, arkád a kobek. Tranzitní ubytování.

12.den (so): Po snídani odjezd do ČR. Návrat ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000