crosssearch

Krásy Černého moře a Istanbul

Poznávací zájezdy, Bulharsko

Trasa zájezdu: Burgas o Varna o Nesebar o Istanbul o Sozopol o Ropotámo o Burgas Program: 1. den: 1. den: přílet do Burgasu, transfer na ubytování, nocleh. 2. den: volný den v hotelu s polopenzí. 3. den: po snídani odjezd do Varny, prohlídka města s nádherným...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Burgas o Varna o Nesebar o Istanbul o Sozopol o Ropotámo o Burgas

1. den: přílet do Burgasu, transfer na ubytování, nocleh.

2. den: volný den v hotelu s polopenzí.

3. den: po snídani odjezd do Varny, prohlídka města s nádherným pravoslavným kostelem, návštěva delfinária. Odpoledne návštěva kláštera Aladža poblíž Zlatých Písků. Návrat na Sluneční Pobřeží., prohlídka starobylého Nessebaru (UNESCO). Večeře a nocleh.

4. den: volný den v hotelu s polopenzí, večer odjezd do Istanbulu, noční přejezd.

5. den: příjezd do Turecké metropole, prohlídka města a jeho nejznámějších památek: Hypodromu, Modré mešity a asijského břehu. Oběd. Volné odpoledne s možností dokoupení fakultativních návštěv např. muzea tureckých miniatur Tatilia, nebo plavbu lodí po Bosporském průlivu s návštěvou mešity, anebo večeři s kulturním programem v Orien­t House. Nocleh.

6. den: po snídani opuštění hotelu, volný den pro procházku Istanbulem či možnost fakultativních výletů. V podvečerních hodinách návrat do Bulharska, příjezd v pozdních nočních hodinách.

7. den: volný den v hotelu s polopenzí.

8. den: po snídani odjezd ke klášteru Sv. Jiří v Pomorie. Pokračujeme do Sozopolu, jedné z nejstarších řeckých kolonií (Apolonie). Poté projížďka lodí přírodní rezervací Ropotámo. Příjezd do Burgasu, nejdůležitějšího námořního přístavu. Odpoledne zpět do Slunečného Pobřeží. Nocleh.

9.-10. den: volný den v hotelu s polopenzí. 11. den: transfer na letiště, odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000