crosssearch

Bulharsko - pobyt s výlety - s návštěvou Turecka

Poznávací zájezdy, Bulharsko

Bulharsko vstoupilo rovněž do Evropské unie a umožnilo tak většímu počtu návštěvníků, aby přijeli bez problémů do země se slavnými kláštery a ještě slavnějšími letovisky u Černého moře. Ozdobou našeho zájezdu je návštěva...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bulharsko vstoupilo rovněž do Evropské unie a umožnilo tak většímu počtu návštěvníků, aby přijeli bez problémů do země se slavnými kláštery a ještě slavnějšími letovisky u Černého moře. Ozdobou našeho zájezdu je návštěva Istanbulu, klenotu sousedního Turecka, příhraničního Edirne se slavnou Selimovou mešitou.

Program zájezdu :
1.den (so): Odjezd z ČR v ranních hodinách, noční přejezd přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko do BULHARSKA.


2.den (ne): Dopolední prohlídka SOFIE, odjezd na ubytování.


3.den (po): Relaxace u moře, odpolední a večerní prohlídka STARÉHO SOZOPOLU.


4.den (út): Celodenní relaxace u moře.


5.den (st): Ráno odjezd z hotelu do BALČIKU (proslulé sídlo rumunské královny Marie), přejezd do VARNY, možnost návštěvy archeologického muzea, akvária nebo starých římských lázní. Pozdě odpoledne Pozdě odpoledne KAMENI LES - procházka bizarními kamennými útvary starými 50 milionů let, místo vysoké pozitivní energie, návrat večer.


6.den (čt): Relaxace a odpočinek u moře.


7.den (pá): Dopoledne relaxace a odpočinek u moře, odpoledne výlet do NESEBRU (UNESCO), prohlídka tohoto malebného městečka na úzkém poloostrůvku, které bylo místem první řecké kolonie v oblasti Černého moře. Slunečné pobřeží - možnost koupání nebo návštěva Aquaparku.


8.den (so): Relaxace u moře.


9.den (ne): Ráno přejezd do tureckého ISTANBULU (380 km). Zbytek dne prohlídka města vč. AJA SOFIA (přeměněná na mešitu), HIPODROM, MODRÁ MEŠITA. Ubytování. Večerní město.


10.den (po): Dokončení prohlídky města a návštěva VELKÉHO BAZARU - individuální volno, výhodné nákupy. Odpoledne přejezd do EDIRNE, města s jednou z nejkrásnějších mešit Turecka - SELIMOVA MEŠITA. Nocleh.


11.den (út): Ráno přejezd do Bulharska, prohlídka jedinečného BAČKOVSKÉHO KLÁŠTERA (r. 1083) s komplexem budov, kaplí, kostnic, arkád a kobek. Tranzitní ubytování.


12.den (st): Návrat do ČR ve nočních hodinách.

Ubytování: hotel nebo apartmán (2 lůžkové pokoje) + 2x ubytování v Turecku v hotelu


Cena zahrnuje:

* dopravu autobusem
* průvodce
* pojištění léčebných výloh a storna
* 10x ubytování v hotelu nebo apartmánu (2 lůžkové pokoje)
* 10x snídaně
* pobytovou taxu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000