crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Velký okruh Brazílií

Poznávací zájezdy, Brazílie

Velký okruh Brazílií

Konečná cena za osobu od: 79 869 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

17 dní letecky - čarovná krása Brazílie: Rio de Janeiro - Iguacu - Manaus - Amazonie - Salvador da Bahia

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Rio de Janeira.

2. den RIO DE JANEIRO

Přílet do Rio de Janeira. Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Volno vhodné ke koupání na pláži Copacabana v Rio de Janeiru. Nocleh v Rio de Janeiru.

3. den RIO DE JANEIRO

Snídaně. Po jízdě autokarem kolem jezera Rodrigo de Freitas přijedete na úpatí hory Corcovado, odkud pojedete pohodlnou pozemní lanovkou tropickým pralesem Tijuca až těsně pod vrchol Corcovada. Po absolvování závěrečných schodů k soše Krista Vykupitele (Cristo Redentor) na vrcholku Corcovada se Vám naskytne fantastický pohled na Rio de Janeiro. Odpoledne volno, které můžete věnovat pobytu na plážích Copacabana, Ipanema nebo Leblon. Nocleh.

4. den RIO DE JANEIRO

Snídaně. Cesta autokarem k druhému symbolu Rio de Janeira, světoznámé Cukrové homoli, začne projížďkou kolem proslulých pláží Ria. První kabinkovou lanovkou vyjedete nejdříve na horu Urca a další kabinkovou lanovkou vyjedete na Cukrovou homoli (Pao de Acúcar), odkud se můžete kochat nádherným pohledem na nejhezčí město světa. Nocleh v Rio de Janeiru.

5. den RIO DE JANEIRO

Snídaně. Volný den, pro zájemce je možná fakultativní návštěva Petrópolisu, historického města, které bylo postaveno v koloniálním stylu. Petrópolis leží v horách severně od Rio de Janeira v údolí plném zeleně. Perlou Petrópolisu je Císařské muzeum, které vyniká ohromnou sbírkou starožitností, pokladů a především císařských korunovačních klenotů, ze kterých oči přecházejí. Výlet do Petrópolisu zahrnuje také návštěvu Křišťálového paláce, katedrály a orchidária. Nocleh v Rio de Janeiru.

6. den RIO DE JANEIRO - FOZ DO IGUACU - VODOPÁDY IGUACU

Snídaně. Transfer na letiště v Rio de Janeiru, odlet z Rio de Janeira do Foz do Iguacu. Transfer do hotelu, ubytování, odpoledne prohlídka vodopádů Iguacu z brazilské strany. Nocleh ve Foz do Iguacu.

7. den VODOPÁDY IGUACU

Snídaně. Prohlídka vodopádů Iguacu z argentinské strany. Následovat bude procházka subtropickým pralesem v Národním parku Iguacu. Přijdete ke spodní části vodopádu Salto Floriano, výtah Vás vyveze k vyhlídce na vodopády. Poté bude na programu Gran Aventura Tour – nejprve pojedete džípem pralesem, kde uvidíte ptáky, divoká zvířata a exotickou vegetaci. Starou indiánskou stezkou se dostanete k břehu řeky, odkud se vydáte speciálně postavenou lodí proti proudu řeky Paraná co nejblíže k hřmícím vodopádům Iguacu. Zpáteční cesta je v obráceném pořadí. Nocleh.

8. den FOZ DO IGUACU - MANAUS

Snídaně. Transfer na letiště ve Foz do Iguacu, odlet do Manausu, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Manausu.

9. den MANAUS - AMAZONIE

Snídaně, transfer do přístavu. Odjezd lodí k soutoku řek Rio Negro a Rio Solimoes, kde je zřetelně vidět tmavá voda Rio Negro a hnědá voda Rio Solimoes. Pokračování lodí po Amazonce do místa ubytování v srdci Amazonského pralesa, uvítací nápoj, oběd, odpoledne projížďka na kánoích, večeře, odjezd lodí na pozorování aligátorů. Nocleh v Amazonii.

10. den AMAZONIE

Snídaně. Celý den pobytu v srdci Amazonského pralesa je určen k poznávání místní flóry a fauny. Dopoledne trekking v Amazonském pralese, oběd, odpoledne prohlídka obydlí domorodců, projížďka po kánoích s možností lovu dravých ryb piraň, večeře. Nocleh v Amazonii.

11. den MANAUS

Snídaně. Návrat lodí zpět do Manausu, transfer z přístavu do hotelu v Manausu, ubytování. Odpoledne polodenní prohlídka Manausu, při které uvidíte centrum Manausu, palác Rio Negro a Amazonské divadlo, které je nejhezčí operní budovou Jižní Ameriky. Nocleh v Manausu.

12. den MANAUS - SALVADOR DA BAHIA

Snídaně. Transfer z hotelu na letiště v Manausu. Odlet z Manausu do Salvadoru da Bahia, transfer do hotelu, ubytování, volno. Nocleh v Salvadoru da Bahia.

13. den SALVADOR DA BAHIA

Snídaně. Dopoledne prohlídka historické části Salvadoru da Bahia, který je koloniální metropolí Brazílie. Salvador da Bahia je nejstarším brazilským městem, do roku 1763 byl hlavním městem Brazílie. Velkou atrakcí města je nejhezčí brazilské náměstí Largo do Pelourinho. Nejhezčí historickou stavbou je kostel Sao Francisco, jehož vnitřní výzdoba je nazývána ,,symfonií zlata“. Odpoledne možnost koupání u moře. Nocleh v Salvadoru da Bahia.

14. den SALVADOR DA BAHIA - PRAIA DO FORTE

Snídaně. Transfer ze Salvadoru da Bahia do Praia do Forte, letoviska ležícího na Kokosovém pobřeží v brazilském státu Bahia. Nocleh v Praia do Forte.

15. den PRAIA DO FORTE

Snídaně. Volný den vhodný pro koupání u moře a odpočinek. Nocleh v Praia do Forte.

16. den PRAIA DO FORTE - SALVADOR DA BAHIA - PRAHA

Snídaně. Transfer z hotelu v Praia do Forte na letiště v Salvadoru da Bahia. Odlet do Prahy přes Rio de Janeiro.

17. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000