crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Velký okruh Brazílií

Poznávací zájezdy, Brazílie

Velký okruh Brazílií

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výhody nabídky

v programu mj. Rio de Janeiro, vodopády Iguazú, Amazonie a Salvador da Bahia

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Rio de Janeira (s přestupy).

2. den: Přílet do Rio de Janeira, transfer do hotelu. Ubytování. Nejprve odjedeme do čtvrti Cosme Velho a následně ozubnicovou železnicí pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Oběd. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - ,,Cukrovou homoli" s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Nocleh.

3. den: Individuální volno, koupání na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech. Nocleh v Rio de Jainero.

4. den: V dopoledních hodinách transfer na letiště a odlet k vodopádům Iguazú (v portugalštině se nazývají Iguacu). Transfer do hotelu. V odpoledních hodinách návštěva brazilské strany vodopádů. Naskytnou se nám nádherné panoramatické výhledy na hřmící vodopády. Nocleh.

5. den: Po snídani polodenní návštěva vodopádů z argentinské strany, kde se po lávkách dostaneme téměř pod vodopády s nezapomenutelným Garganta de Diablo (Ďáblovo hrdlo). Nocleh.

6. den: Snídaně. Transfer na letiště (s přestupem) do Manausu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

7. den: Po snídani prohlídka Manausu, města, které je branou do Amazonie. Uvidíme nádherný operní dům Teatro Amazonas, slavnou tržnici Mercado Municipal z roku 1882 a mnoho výstavních paláců z dob kaučukových baronů. Nocleh v Manausu.

8. -9. den: Po snídani poplujeme lodí (2,5 hod), uvidíme soutok řek Negro a Solimoes, kde se mísí v neuvěřitelné délce 8 km tmavá se světle hnědou řeky Solimoes. Oběd. Možnost vlastního poznávání místní flóry a fauny. Navštívíme také místní komunitu indiánů a poplujeme na loďce k pozorování kajmanů. Večeře. Nocleh v lodge v Amazonii.

10. den: Po snídani transfer na letiště v Manausu a následný odlet do Salvador da Bahia, transfer do hotelu, ubytování, individuální volno k vlastnímu poznávání města. Nocleh.

11. den: Snídaně a následná prohlídka historické části Salvadoru da Bahia, bývalého hlavního města s nejlépe zachovalým koloniálním historickým centrem Brazílie, při níž nevynecháme čtvrť Pelourinho, uvidíme mnoho barokních kostelů, historické jádro s katedrálou a kostel Sao Francisco. Nocleh.

12. den: Snídaně. Individuální volno a během dne odlet do Prahy (s přestupy).

13. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000