crosssearch

Rio de Janeiro, vodopády Iguacu a tropický ostrov Ilha Bela

Poznávací zájezdy, Brazílie

BRAZÍLIE | ARGENTINA: Copacabana - Ipanema - Corcovado - cukrová homole - samba show - brazilská i argentinská strana vodopádů Iguacu

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Rio de Janeira (noční let).

2.den:

Přílet do Rio de Janeira v dopoledních hodinách. Transfer do hotelu spojený s návštěvou proslulé Sugar Loaf – známé skály ve tvaru homole cukru tyčící se nad zátokou Botafogo. Po prohlídce odjezd do hotelu v blízkosti slavné pláže Copacabana, ubytování, volné odpoledne k odpočinku po náročné cestě.

3.den:

Polodenní prohlídka centra města, světoznámých pláží a návštěva největší atrakce města Corcovada – sochy Krista nad městem. Odpoledne volno k samostatné prohlídce okolí.

4.den:

Volný den v Riu!! Využijte jej k poznávání všech zákoutí slavné Copacabany, k relaxaci na slavné pláži či fakultativnímu výletu na Tropical Island.

5.den:

Celodenní volno v Riu!!

6.den:

Časně transfer na letiště a odlet do Iguacu. Po příletu Vás čeká prohlídka první části vodopádů – brazilské strany. Po shlédnutí jedinečného přírodního jevu následuje transfer do hotelu a ubytování. Zbytek dne využijte k relaxaci u hotelového bazénu či nákupům suvenýrů.

7.den:

Odjezd přes hranice Argentiny (bezvízový styk pro Čechy a Slováky) k prohlídce druhé části vodopádů. Čeká Vás dlouhá vycházka, odměnou Vám však budou jedinečné zážitky a množství fotek od nejkrásnějších vodopádů světa. Odpoledne Vám fakultativně nabídneme plavbu na člunu pod vodopády – další z nezapomenutelných zážitků?!! Návrat do hotelu v odpoledních hodinách. Večer doporučujeme návštěvu některého ze zábavních podniků Iguacu.

8.den:

Celodenní volno v Iguacu!! Můžete jej využít k poklidné relaxaci u hotelového bazénu v tropické zahradě, nebo Vám doporučíme výlet do dolu Wanda v Argentině – naleziště ametystů, křišťálů a záhněd.

9.den:

Transfer na letiště a odlet do Sao Paula. Odtud Vás čeká transfer vanem a posléze lodním trajektem na ostrov Ilha Bela – jedinečné přírodní rezervace s malým rybářským městečkem, mnoha krásnými plážemi, tropickým pralesem a příjemnými malými hotýlky. Ubytování v jednom z nich a volno k odpočinku.

10.den:

Polodenní výlet v jeepu na druhou – téměř nepřístupnou stranu ostrova za krásnými plážemi a vodopády, odpoledne volno k relaxaci na pláži či u bazénu.

11.den:

Celodenní volno k odpočinku a relaxaci

12.den:

Celodenní volno k odpočinku a relaxaci

13.den:

Rozloučení s krásami ostrova, transfer lodí a vanem na letiště Sao Paulo, odlet do Prahy. Fakultativně Vám nabídneme týdenní prodloužení pobytu na tropickém ostrově Ilha Bela, či třídenní návštěvu Buenos Aires.

14.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000