crosssearch

Rio de Janeiro - pobyt s výlety

Poznávací zájezdy, Brazílie

Program 1. den:: odlet z Prahy do Rio de Janeiro, dějiště příštích LOH a MS ve fotbale. Po příletu transfer do hotelu v blízkosti pláže Copacabana, odpočinek. 2. den:: Rio de Janeiro, prohlídka centra města s moderní katedrálou Sao Sebastiao, parkem Flamengo, největším...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den::
odlet z Prahy do Rio de Janeiro, dějiště příštích LOH a MS ve fotbale. Po příletu transfer do hotelu v blízkosti pláže Copacabana, odpočinek.

2. den::
Rio de Janeiro, prohlídka centra města s moderní katedrálou Sao Sebastiao, parkem Flamengo, největším fotbalovým stadionem světa Maracana. Dále návštěva Sambódromo, kde se koná během karnevalu přehlídka škol samby a také výjezd lanovkou na druhý nejznámější kopec města, Cukrovou homoli - Pao de Açúcar (396 m), odkud se naskýtá nádherný pohled na město. Odpoledne relaxace na pláži Copacabana či Ipanema.

3. den::
Rio de Janeiro, individuální volno, možnost k odpočinku na pláži nebo k některým dalším výletům po městě (např. favela tour, návštěva botanické zahrady, některého z muzeí, aj.). Večer návštěva typické restaurace churrascaria a po večeři představení brazilské hudby včetně samby.

4. den::
Rio de Janeiro, ráno individuální volno, odpoledne výjezd zubačkou lesem Tijuca až na vrchol hory Corcovado (710 m), kde stojí asi nejznámější socha Krista, nezapomenutelné pohledy na město s Cukrovou homolí, záliv Guanabara.

5. den::
Rio de Janeiro, celodenní volno. Fakultativně lze zajistit celodenní výlet do Angra dos Reis, překrásného letoviska s tyrkysově modrou vodou a koloniálními domy, včetně oběda a výletu na lodi mezi ostrůvky, samozřejmě s možností koupání.

6. den::
celodenní výlet do Petrópolis, které si pro velmi příjemné klima v zeleném údolí mezi horami zvolil za své letní sídlo druhý císař Brazílie - Pedro II., prohlídka imperiálního paláce - muzea se vzácnou korunou panovníka (1,7 kg, více než 600 diamantů a 77 perel), gotické katedrály a hrobky.

7. den::
Rio de Janeiro, individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Evropy

8. den::
přílet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000