crosssearch

Pernambuco - nejkrásnější pláže Brazílie

Poznávací zájezdy, Brazílie

RECIFE - PORTO DE GALINHAS - OLINDA Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


RECIFE - PORTO DE GALINHAS - OLINDA Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případe zájmu je možno zajistit odlety z Vídně. V případe individuálního zájezdu jsou průvodcovské služby zajištěny místními průvodci (necestuje český průvodce). V Rio de Janeiru jsou to česky mluvící průvodci, v ostatních místech anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem mluvící. Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob. Ceny fakultativních výletů pro individuální zájezdy upřesníme dle počtu osob.

Program zájezdu

1. den:
Odlet z Prahy do Lisabonu, nocleh v Lisabonu

2. den:
Odlet z Lisabonu do Recife ( 7,5hod letu ). Přílet do Recife, transfer do hotelu (cca 1 hod).

3. den:
Pobyt v hotelu na jednom z nejkrásnějších pobřeží Brazílie lemovaném kokosovými palmami a chráněném korálovou bariérou. Během pobytu možnost návštěvy letoviska Porto de Galinhas s krásnými přírodními bazénky a ideálními podmínkami pro šnorchlování i potápění, zapůjčení buggy aut k výletům podél pláže i do vnitrozemí.

4. den:
Pobyt v hotelu.

5. den:
Pobyt v hotelu.

6. den:
Pobyt v hotelu.

7. den:
pobyt v hotelu.

8. den:
Výlet do hlavního města Recife a města Olinda vyhlášeného památkou UNESCO. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Recife do Lisabonu.

9. den:
Přílet do Lisabonu, přestup a odpoledne přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000