crosssearch

Okruh Brazílie

Poznávací zájezdy, Brazílie

RIO DE JANEIRO - MANAUS. Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


RIO DE JANEIRO - MANAUS. Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případe zájmu je možno zajistit odlety z Vídně. V případe individuálního zájezdu jsou průvodcovské služby zajištěny místními průvodci (necestuje český průvodce). V Rio de Janeiru jsou to česky mluvící průvodci, v ostatních místech anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem mluvící. Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob. Ceny fakultativních výletů pro individuální zájezdy upřesníme dle počtu osob.

Program zájezdu

1. den:
Odlet z Prahy s přestupem v Lisabonu.

2. den:
Ráno přílet do Ria, přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3. den:
Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli - lanovkou na jeden ze symbolů Ria s krásnými výhledy na město, pláže i zátoku. Následně prohlídka centra města. Odpoledne možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma).

4. den:
Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista a s jedním z nejkrásnějších pohledů na Rio a dále projížďka pralesem a okolo nejkrásnějších pláží Ria. Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. (cca 300Kč/os. včetně taxíku a vstupenky).

5. den:
Pobyt v Riu, fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami.

6. den:
Odlet z Ria do Manausu, po příletu výlet lodí k soutoku řek Rio Negro a Solimoes s unikátním úkazem, kdy obě řeky tečou několik km vedle sebe a jejich vody se nesmíchají. Večer příjezd do hotelu Amazon Village v oblasti deštných pralesů. Večeře v hotelu.

7. den:
Dopoledne trekking pralesem s místním průvodcem. Oběd v hotelu. Odpoledne projížďka v motorových kanoích do povodí Amazonky a prohlídka deštných pralesů z řeky. Večeře v hotelu. Po setmění noční pozorování aligátorů.

8. den:
Brzy ráno fakultativně možnost vyjížďky na kanoích s pozorováním východu slunce. Dopoledne volno k individuálním procházkám. Okolo poledne odjezd do Manausu, ubytování v hotelu v centru města a individuální procházka městem (tržnice, přístav, opera aj.).

9. den:
Po snídani transfer na letiště a odlet z Brazílie (s přestupem v Brazílii) do Lisabonu.

10. den:
Přílet do Lisabonu a dále do Prahy. Upozornění! Pro návštěvu Amazonie je nutno mít očkování proti žluté zimnici a užívat antimalarika.

Fakultativní výlety (ceny za osobu)::
Polodenní výlet s českým průvodcem na Cukrovou homoli a centrum města 2.100 Kč/os. Polodenní výlet s českým průvodcem na Corcovado, projížďka pralesem a kolem pláží Ria 2.000 Kč/os. Celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem 1.600 Kč/os. Polodenní výlet do Petropolisu, letního sídla brazilských císařů 1.100 Kč/os. Návštěvy večerní show s ukázkami karnevalových kostýmů 1.600 Kč/os.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000