crosssearch

MIRAMAR PALACE Brazílie, Rio de Janeiro - Velký okruh

Poznávací zájezdy, Brazílie

Program zájezdu 1. DEN PRAHA/VÍDEŇ - BUENOS AIRES Setkání skupiny na letišti v Praze nebo Vídni,odbavení. Odlet do Buenos Aires s přestupem. Občerstvení během letu. 2. DEN BUENOS AIRES Po příletu setkání se zástupcem místní CK, transfer do hotelu. Ubytování a krátký...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. DEN PRAHA/VÍDEŇ - BUENOS AIRES
Setkání skupiny na letišti v Praze nebo Vídni,odbavení. Odlet do Buenos Aires s přestupem.
Občerstvení během letu.

2. DEN BUENOS AIRES
Po příletu setkání se zástupcem místní CK, transfer do hotelu. Ubytování a krátký odpočinek. Poté následuje odpoledne prohlídka této fascinující metropole, které se také někdy přezdívá ,,město čtvrtí". Celkem jich tu je 46 a každá z nich má svoji vlastní historii a charakter. Prohlídka vede přes historickou čtvrť San Telmo s množstvím nejstarších a nejprestižnějších barů tangerías, ve kterých se tančí žhavé tango, dále přes nejširší ulici světa Avenidy 9 de Julio, kde se pyšně tyčí dominanta města Obelisk republiky, až na městský hřbitov Recoleta, který svými hroby připomíná miniaturu
města. Dalším navštíveným místem je náměstí Plaze de Mayo s budovou prezidentského paláce Casa Rosada. Den pak zakončíte procházkou po luxusní nákupní zóně Avenida de Florida. Návrat do hotelu.Nocleh.

3. DEN BUENOS AIRES - TIGRE - BUENOS AIRES
Snídaně. Odjezd na sever do města Tigre ležícího na menším ostrově, který se zde vytvořil z několika malých potoků a řek. Nacházejí se zde luxusní penziony, vily, ale také mnoho přístavů, restaurací a čajoven. Při projížďce na lodi můžete objevovat krásy delty řeky Paraná a subtropického deštného pralesa s tisíci malými ostrůvky. Na chvíli se také
zastavíte na venkovním tržišti Fruit Port. Návrat do Buenos Aires. Nocleh.

4. DEN BUENOS AIRES - IGUAZU
Po snídani transfer na letiště a odlet do Iguazu.Poté transfer do hotelu, ubytování. Možnost fakultativního výletu. Nocleh.

5. DEN VODOPÁDY IGUAZU
Snídaně. Poté následuje půldenní výlet k vodopádům Iguazu, které bude možné obdivovat z brazilské strany, odkud je nádherný pohled,protože jsou tak vodopády vidět v celé šíři.
K vodopádům Iguazu se váže legenda, která praví,že mladý bojovník Tarobá utekl se svou dívkou Naipi v kanoi před bohem lesa, který si chtěl dívku vzít.To boha rozzlobilo a jeho zloba způsobila sesuv půdy, čímž se vytvořily vodopády, do kterých Naipi spadla a proměnila se v kámen, zatímco Tarobá se proměnil ve strom nad vodopády a dohlíží tak na
svoji dívku. Návrat do hotelu. Nocleh.

6. DEN IGUAZU - RIO DE JANEIRO
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Rio de Janeira.Po příletu setkání se zástupcem místní CK a transfer do hotelu. Ubytování. Volné odpoledne s možností procházky a poznání této fascinující metropole karnevalů, samby a nádherných pláží, z nichž nejznámější je samozřejmě Copacabana. Nocleh.

7. DEN RIO DE JANEIRO
Snídaně. Dnešní den je zasvěcen půldenní prohlídce města. Rio de Janeiro je považováno
za jedno nejkrásnějších měst světa. Nachází se v magickém zálivu s četnými ostrůvky, je obklopeno horami a tropickou přírodou. Prohlídka začíná ve čtvrti Cosme Velho, odkud vás ozubený vláček doveze přes největší městský les na světě Tijuca až na horu Corcovado, kde na město pomyslně dohlíží gigantická socha Krista, symbol města, která byla postavena roku 1931. Pokračování na pláž Sao Conrado ke krátkému odpočinku. Návrat do hotelu.
Odpoledne možnost fakultativního výletu na vrchol hory Pao de Acúcar (Cukrová homole), odkud je prý nejkrásnější výhled a odkud máte celé město jako na dlani. Nocleh.

8.-12 . DEN RIO DE JANEIRO
Snídaně. Volné dny ke koupání a opalování s možností fakultativních výletů, např. do
Amazonského pralesa, kde je možné během plavby po řece pozorovat divoké aligátory, zastavit se v tamních vesničkách a lovit dravé ryby. Nocleh.

13. DEN RIO DE JANEIRO - EVROPA
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Evropy s přestupem. Občerstvení v letadle.

14. DEN PRAHA/VÍDEŇ
Pokračování v letu do Prahy nebo Vídně. Přílet,konec programu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000