crosssearch

Klasická Brazílie- 13 dní

Poznávací zájezdy, Brazílie

Den 1: Let Praha/ Vídeň- Rio de Janeiro.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Den 1: Let Praha/ Vídeň- Rio de Janeiro.

Den 2: Rio de Janeiro. Příjezd do Ria a transfer do hotelu Martinique Copacabana ***, check in. Zbytek dne volný, nocleh.

Den 3:
Rio de Janeiro. Po snídani bude následovat polodenní tour na horu Sugar Loaf - cca 4h. Návrat do hotelu. Odpoledne volné, nocleh.

Den 4:
Rio de Janeiro. Po snídani polodenní tour do Corcovada, návrat do hotelu,
odpoledne opět volné. Nocleh.

Den 5: Rio de Janeiro vodopády Iguassu. Snídaně a transfer na letiště ke krátkému letu k vodopádům Iguassu. Přílet a transfer do hotelu Falls Galli Hotel ***. Odpoledne tour k brazilské straně vodopádů. Návrat do hotelu, nocleh.

Den 6:
Vodopády Iguassu / Manaus. Snídaně, dopoledne volné- pokud je dostatek času, je možno využít volitelný- v ceně nezahrnutý- výlet na Argentinskou stranu vodopádů. Odpoledne transfer na letiště. Přílet do Manaus a transfer do hotelu Tropical Manaus ***, nocleh.

Den 7: Manaus- Amazonský deštný prales. Snídaně, po ní transfer do Amazonatu. Welcome drink v House of Mura se studijním koutkem, knihovnou, cyber- café a obchůdkem se suvenýry a homeopatiky. Po ubytování je možnost individuální procházky po okolí s krásnými výhledy. Ve večerních hodinách vyrazíme do lesa, setkáme se s místními obyvateli a budeme poslouchat noční zvuky tohoto velmi živoucího lesa.

Den 8: Amazonský deštný prales. Snídaně a potom celodenní pěší výlet do pralesa. Oběd budeme mít v Janes Place Jungle Survival Camp, kde ti z vás, kteří mají rádi dobrodružství, mohou strávit noc a spát v síti, aby poznali prales jak ve dne, tak v noci.

Den 9: Amazonský deštný prales. Snídaně a celodenní výlet po řece Amazonce. Tento výlet odhalí mnoho z přírodního bohatství této řeky, rozličnou floru a faunu. Navštívíme místní komunitu a zpět do Amazonat Jungle Lodge se vrátíme asi v půl deváté večer.

Den 10: Amazonský deštný prales- Salvador. Snídaně a brzký ranní transfer na letiště Manaus. Po cestě navštívíme místo soutoku řek, kde se rodí řeka Amazonka spojením řek Negro a Solimos. Zastávku uděláme také v historické Manauské Opeře. Následovat bude odlet do Salvadoru, přílet, transfer do hotelu Sol Barra ***, check in a nocleh.

Den 11: Salvador. Po snídani se vydáme na asi čtyřhodinovou prohlídku města, odpoledne bude volné.

Den 12: Salvador. Snídaně a transfer na letiště k odletu zpět do Evropy.

Den 13: přílet do Prahy/ Vídně, konec našich služeb.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000