crosssearch

Grand tour po Brazílii- 14 dní

Poznávací zájezdy, Brazílie

Den 1: Let na trase Praha/ Vídeň- Rio de Janeiro.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Den 1: Let na trase Praha/ Vídeň- Rio de Janeiro.

Den 2: Rio de Janeiro. Příjezd do Ria a transfer do hotelu, check in. Zbytek dne volný, nocleh.

Den 3:
Rio de Janeiro. Snídaně, pak tour po Riu včetně výletu na horu Sugar Loaf, strážkyni zátoky Guanabara. Nahoru na vrcholek hory ve výšce 395 m nad městem Vás vyveze lanovka. Po prohlídce návrat do hotelu a nocleh.

Den 4: Rio de Janeiro. Po snídani se vydáme na výlet k soše Krista Spasitele ve výšce 710 m.n.m., postavené v roce 1931. Tour začíná ve čtvrti Cosme Velho, odkud vyjíždí vláček před les Tijuca, největší městský les na světě, nahoru k soše. Od sochy je nádherný výhled na celé Rio včetně Sugar Loaf, zátoky Guanabara, pláží jižní zóny a lagunu Rodrigo de Freitas. Po návštěvě Corcovada tour pokračuje do oblasti So Conrado s krátkou zastávkou na pláži Pepino. Návrat do hotelu. Odpoledne volné k odpočinku, večer výjimečná tour Rio v noci. Tour začíná večeří v jednom ze zdejších nejslavnějších Churrascarias (steak housů). Večeře je součástí brazilského folkloru. Po večeři se přesuneme do jednoho z nejslavnějších Samba Show domů ve městě. K vidění bude karnevalová show s krásnými kostýmy, rytmem samby a ukázkami brazilské bohaté kultury. Návrat do hotelu, nocleh.

Den 5: Rio de Janeiro- Salvador. Po snídani transfer na letiště ke krátkému letu do Salvadoru. Po příletu transfer do hotelu, check in. Zbytek dne volný, nocleh.

Den 6: Salvador. Snídaně. Tour po městě- vrchní a spodní část, zbytky dlážděných koloniálních ulic a štukovaných budov vč. Kostela sv . Františka, muzea Modelo market a The largo do Pelourinho ( bývalé bičovací náměstí ), kde byli za koloniálních časů trestáni a také draženi otroci. Zbytek dne volný, nocleh.

Den 7: Salavador- Recife. Po snídani transfer na letiště ke krátkému letu do Recife. Přílet, transfer do hotelu. Zbytek dne volný, nocleh.

Den 8: Recife. Snídaně. Dnešní tour po městě Vám umožní prohlédnout si zdejší koloniální architekturu a celé staré centrum, včetně keramických studií Brennand a trh s ručními výrobky Casa da Cultura. Po prohlídce se vydáme do koloniálního města Olinda, památky světového dědictví, které se může chlubit krásnou koloniální architekturou. Nocleh.

Den 9: Recife- Manaus. Po snídani transfer na letiště ke krátkému přeletu do Manaus. Transfer do Ecopark Lodge. Po obědě místní kuchyně navštívíme Opičí džungli a budeme pozorovat místní tropickou přírodu. Následně se vrátíme do Lodge na večeři. Po večeři se vydáme na pozorování krokodýlů.

Den 10: Amazon Ecopark Lodge. Po snídani dopolední tour po krásném okolí. Oběd a po něm návštěva obydlí domorodců- caboclos s možností lovení piraní. Večeře, nocleh.

Den 11: Amazon Ecopark Lodge- vodopády Iguassu. Snídaně. Celodenní výlet včetně oběda v plující restauraci. Návrat na letiště Manaus k letu do Iguassu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 12: Vodopády Iguassu. Snídaně. Tour na obě strany- Brazilskou i Argentinskou- vodopádů Iguassu. Výhledy na vodopády včetně Devils Throat, hlavních vodopádů. Návrat do hotelu, nocleh.

Den 13: Vodopády Iguassu- odlet. Po snídani transfer na letiště k letu do Evropy.

Den 14:
přílet do Prahy/ Vídně, konec našich služeb.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000