crosssearch

Brazilský ráj palem, pláží a dun

Poznávací zájezdy, Brazílie

Natal o Pipa Beach o Piranghi do Norte o Fazenda Jardim o Barra da Cunhaú

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Natal o Pipa Beach o Piranghi do Norte o Fazenda Jardim o Barra da Cunhaú

Program zájezdu

1.den:
přílet do Natalu, transfer do hotelu, nocleh.

2.den:
snídaně, půldenní výlet do města Natal (cca 4 hod.), výlet podél nejznámějších městských pláží, uličkami za historickými památkami (např. pevnost ,,Tří Svatých Králů"), starými kostelíky a budovami okolo divadla, vládní budovy, s krásnými panoramatickými výhledy na Ponta Negra pláž, nákupní zastávka v největším centru s místními řemeslnými výrobky. Individuální volno - možnost koupání, odpočinku. Ve večerních hodinách ,,Brazilský večer" - typická večeře v místní restauraci - barbecue v podání místní kuchyně, salát, 1 nápoj (voda/soda nebo caipirinha) a brazilskou show - sumba, capueira, atd. Návrat do hotelu, nocleh.

3.den:
snídaně, celodenní výlet na vyhlášenou pláž Pipa. Podél menších městeček a plantáží cukrové třtiny, vegetací kokosových palem a tropického ovoce, za poznáním životního stylu místních obyvatel. Zastávka na koupání na pláži v Ponta do Madeiro - zpravidla je možné vidět delfíny. Prohlídka vesničky Pipa, návrat do Natalu, nocleh.

4.den:

snídaně, celodenní výlet do Fazenda Jardim s obědem - jižním pobřežím na vyhlídku Mirante dos Golfi nhos nad pláží Tabatiga, zastávka u gigantického ,,Baobu", dále do městečka Goianinha - na farmu z 19. století. Návštěva farmy, kde se dodnes vyrábí Cachaca (tradiční alkoholický nápoj). Možnost jízdy na koni, rybaření nebo koupání v přírodním bazénu, typický oběd na farmě v ceně. Návrat do Natalu, nocleh.

5.den:
snídaně, celodenní výlet na jižní pobřeží se šnorchlováním (vybavení na šnorchlování zahrnuto v ceně zájezdu) - cesta jižním pobřežím do Pirangi do Norte - zastávka u nejstaršího stromu kešu na světě, z Marina Badaue 2 hod. plavba lodí podél pláží Buzios, Pirangi do Norte, Pirangi do Sul, Cotovelo s hodinovou zastávkou na koupání a šnorchlování v krystalově průzračné vodě. Návrat do Natalu, nocleh.

6.den:

snídaně, celodenní výlet Barra da Cunhaú - cesta nejznámějšími a historicky nejvýznamnějšími městy jako Parnarimin, Sao José do Mibipu, Nísia Floresta, Ares, Goianinha, Canguaretama - do Barra da Cunhaú (místo vyhlášené nejlepšími krevetami široko daleko) k nalodění na plavbu mezi mangrovy na pláž ostrůvku Restinga - téměr neobydlenou, s neuvěřitelně krásně čistou a teplou vodou - možnost koupání, odpočinku. Návrat do Natalu, nocleh.

7.den:

individuální volno, možnost koupání, dalších fakultativních výletů - celodenní výlet do Joao Pessoa, 3. nejstaršího města Brazílie s koupáním na pláži Cabo Branco, zastávkou na pláži Jacare; jízda na ,,buggy" mezi úchvatnými písečnými dunami nad pláží Genipabu; možnost leteckého výletu na 2 noci do Ria de Janeira (letecká přeprava Natal-Rio-Natal, transfer letiště - 3* hotel - letiště, celodenní výlet na "Sugar Loaf-Pao de Açúcar" , horu známou z obrázků z Ria ve tvaru cukrové homole a k majestátní soše Christa bdící nad městem - s obědem a vstupy v ceně, s místním průvodcem v anglickém jazyce), nebo letecký výlet na 2 noci do Salvadoru (letecká přeprava Natal-Salvador-Natal, transfer letiště - 3* hotel-letiště, půldenní city tour s místním průvodcem v anglickém jazyce), či další dle nabídky průvodce v místě.

8.-10.den:
individuální volno.

11.den:

u termínu na 10 nocí - transfer na letiště, odlet do ČR; u termínu na 11 nocí - individuální volno.

12.den:
u termínu na 11 nocí - transfer na letiště, odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000