crosssearch

Brazílií křížem krážem

Poznávací zájezdy, Brazílie

BRAZÍLIE | ARGENTINA: Rio de Janeiro - Corcovado - Sugar Loaf - Manaus - pobyt v Amazonii - Recife - Olinda - Belo Horizonte - zlatý důl Marianna - drahokamová naleziště - Ouro Preto - vodopády Iguacu - ametystový důl Wanda v Argentině - ostrovní ráj Ilha Bela - Sao Paulo

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Rio de Janeira v odpoledních hodinách (noční let).

2.den:

Po uvítání na letišti reprezentantem America Tours transfer do hotelu, ubytování a instruktáž k pobytu v Brazílii. Odpoledne návštěva velké atrakce Ria – hory Sugar Loaf tyčící se nad zátokou Guanabara.

3.den:

Po snídani polodenní návštěva Corcovada – známé sochy Krista nad městem, odpoledne indiv. volno. Večer Vám doporučujeme fakultativní návštěvu Samba Show v některém ze známých tanečních podniků.

4.den:

Volný den v Riu!! Fakultativně Vám nabídneme celodenní výlet na tropický ostrov San Bernardo (bus, loď, včetně oběda) – kouzelné koupání na krásných plážích.

5.den:

Časná snídaně, poté odjezd na letiště a odlet do Manausu v Amazonii. Transfer do přístavu na řece Rio Negro a odjezd lodí do hotelu ležícího v nitru pralesa a přístupného pouze po vodě nebo ze vzduchu. Ubytování, večeře.

6.den:

Po snídani vycházka po stezce v pralese. Po obědě plavba na kánoích spojená s lovem dravých ryb piranhas. Po návratu večeře a za soumraku pozorování aligátorů v přírodě kolem hotelu.
7.den:

Sledování úsvitu nad pralesem, pozorování pralesních ptáků, poté návrat lodí do Manausu, ubytování v hotelu a polodenní prohlídka města.

8.den:

Časně transfer na letiště a odlet do Recife. Po příletu prohlídka města včetně návštěvy jedinečné historické památky – města Olinda. Transfer do hotelu a zbytek dne volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu.

9.den:

Volný den k relaxaci u hotelového bazénu či na pláži, odpočinek.

10.den:

Ráno odlet do Belo Horizonte – hlavního města státu Minas Gerais, který je proslulý těžbou drahokamů. Po příletu transfer do města Marianna, návštěva starého hlubinného zlatého dolu. Ubytování ve večerních hodinách.

11.den:

Celodenní výlet do oblasti s největšími nalezišti drahých kamenů na světě, návštěva starobylého hornického města Ouro Preto a muzea drahokamů, které nelze vidět nikde jinde. Navštívíte také exkluzivně naleziště imperiálních topazů – vzácných drahokamů – které zde místní lidé dobývají středověkými metodami.

12.den:

Transfer na letiště a odlet do Foz do Iguacu. Prohlídka nejkrásnějších vodopádů světa z brazilské strany, poté transfer do hotelu a ubytování.

13.den:

Časně odjezd přes hranice Argentiny do hodinu vzdáleného dolu Wanda – místa známého svojí těžbou krystalů ametystu, záhnědy, křišťálu a citrinu. Po prohlídce těžební lokality návrat zpět do Iguacu, prohlídka argentinské strany vodopádů do večerních hodin. Jako přídavek Vás pozveme na plavbu na člunu pod vodopády – jedinečný a dobrodružný zážitek ze setkání s hřmící stěnou vody!!

14.den:

Transfer na letiště a odlet do Sao Paula. Odtud Vás čeká tříhodinová cesta k pobřeží Atlantiku, tzv. „Costa Verde“, a přejezd trajektem na ostrov Ilha Bela. Tento ostrov je z větší části přírodní rezervací tropického pralesa s jedinečnými rostlinnými a živičišnými společenstvy, a s bezpočtem krásných pláží. Ubytování v malém rodinném hotelu, volno k odpočinku.

15.den:

Po snídani celodenní výlet v jeepech po jediné komunikaci vedoucí na oceánskou stranu ostrova. Strmou cestou s bezpočtem zatáček, fantastickým šťavnatým pralesem se dostanete až ke krásným plážím, odkud se nikomu nechce zpět…

16.den:

Po snídani odjezd lodí na pevninu, transfer na letiště Sao Paulo a odlet do Prahy. Fakultativní prodloužení pobytu v kouzelném prostředí Ilha Bela.

17.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000