crosssearch

Brazílie- Rio - Búzios- Vodopády Iguacu

Poznávací zájezdy, Brazílie

14 dní letecky - největší brazilská lákadla

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

14 dní letecky - největší brazilská lákadla

Vodopády Iguacu se nacházejí asi 20 km východně od soutoku řek Paraná a Iguacu, blízko brazilských hranic s Paraguayí a s Argentinou. Lze je těžko přesně spočítat, protože jejich počet kolísá mezi 150 a 300 podle toho, kolik vody právě řekou protéká. Táhnou se do šířky 4 km a padají do hloubky 90 m. Jsou širší než Viktoriiny vodopády, vyšší než Niagarské vodopády a krásnější než oboje.

Širokoúhlé panoráma nemohou lidské oči vcelku pojmout; divák je neustále nucen otáčet hlavu, aby získal celkový pohled, jehož fascinující krásu nemohou vyjádřit ani slova, ani sebelepší fotografie. Ohromné množství vody se prostě musí vidět a slyšet. Jako mohutné křišťálové záclony padají vodní masy z hnědých a mechem porostlých skal. Nebe se otevírá a zapadající slunce vytváří nepopsatelnou scenérii z mlhy, oblaků a burácejících vodopádů. Výhled u propasti je hypnotizující - hřmí a mží, dělají se duhy, všechno je vlhké a promočené. Rámec úžasného představení tvoří neporušený národní park s pestrými motýly, papoušky, ještěrkami a bohatou tropickou květenou. V roce 1986 vyhlásila organizace UNESCO vodopády Iguacu za světové přírodní dědictví.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Rio de Janeira.

2. den RIO DE JANEIRO

Přílet do Rio de Janeira. Transfer do hotelu, ubytování. Volno vhodné ke koupání na světoznámé pláži Copacabana. Večer můžete strávit v některé z mnoha útulných restaurací nebo na Samba Show. Nocleh.

3. - 5. den POBYT V RIO DE JANEIRU

Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Rio de Janeiro je právem považováno za jedno z nejkrásnějších měst světa. Kromě pobytu na pláži, sportovního, kulturního a společenského vyžití se nabízí široká škála fakultativních výletů. Nocleh v Rio de Janeiru.

6. den RIO DE JANEIRO - FOZ DO IGUACU

Snídaně. Transfer z hotelu na letiště v Rio de Janeiru, odlet z Rio de Janeira do Foz do Iguacu, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh ve Foz do Iguacu.

7. den
FOZ DO IGUACU - VODOPÁDY IGUACU

Snídaně. Prohlídka vodopádů Iguacu z brazilské strany. Fakultativní možnost návštěvy paraguayského Ciudad del Este a přehrady Itaipú s ekologickým muzeem. Nocleh ve Foz do Iguacu.

8. den FOZ DO IGUACU - VODOPÁDY IGUACU

Snídaně. Prohlídka vodopádů Iguacu z argentinské strany. Fakultativní možnost projížďky lodí pod vodopády. Večeře s folklorem Argentiny, Paraguaye, Brazílie a Mexika. Nocleh ve Foz do Iguacu.

9. den FOZ DO IGUACU - RIO DE JANEIRO - BÚZIOS

Snídaně. Transfer z hotelu na letiště ve Foz do Iguacu, odlet z Foz do Iguacu do Rio de Janeira. Transfer z letiště v Rio de Janeiru do Búziosu. Nocleh v Búziosu.

10. - 12.
den BÚZIOS

Snídaně. Pobyt u moře v letovisku, volno k pobytu na plážích, vodním sportům a fakultativním výletům. Nocleh v Búziosu.

13. den BÚZIOS - RIO DE JANEIRO

Snídaně. Transfer z hotelu v Búziosu na letiště v Rio de Janeiru. Odlet z Rio de Janeira.

14. den PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy na letiště Praha - Ruzyně.

CENA CESTY ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Rio de Janeiro - Foz do Iguacu a zpět s mezipřistáním
11 noclehů se snídaní v hotelech ***
program a veškeré transfery dle itineráře
českého průvodce (minimálně 16 osob)
asistenci partnerské CK z Brazílie

CENA CESTY NEZAHRNUJE

letištní taxy
fakultativní výlety
pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000