crosssearch

Individuální kombinovaný zájezd po 5 ostrovech se zajištěním letenek, přeletů mezi ostrovy, pronájmu automobilu na každém ostrově a ubytování se snídaní. Uvedený program je jen doporučený, každý si ho může upravit dle přání.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Individuální kombinovaný zájezd po 5 ostrovech se zajištěním letenek, přeletů mezi ostrovy, pronájmu automobilu na každém ostrově a ubytování se snídaní. Uvedený program je jen doporučený, každý si ho může upravit dle přání.

1.DEN:

Odlet z Prahy do Lisabonu, přílet do Lisabonu, transfer do hotelu v centru města, ubytování a nocleh.

2.DEN:

Snídaně v hotelu, transfer na letiště a odlet z Lisabonu na ostrov Sao Miguel, po příletu převzetí auta a transfer do hotelu na ostrově Sao Miguel, ubytování. Poté doporučujeme tento program: odjezd do Furnas - Tal po jižním pobřeží. Zastávka ve vesnici Vila Franca do Campo. Prohlídka jezera v údolí Furnas a poté návštěva botanického parku s vroucími jezírky. K obědu možnost ochutnat místní specialitu cozido připravovanou v horké zemi. Následuje cesta po severním pobřeží s návštěvou čajové plantáže a zastávkou na vyhlídce Santa Iria. Odpoledne návrat do hotelu, nocleh.

3.DEN:

Snídaně v hotelu, po snídani se vydáme po horských silničkách k jezeru Sete Cidades, odkud je nádherný výhled na ostrovní nížiny. Možnost pěší procházky podél 12-ti kilometrového kráteru. Při zpáteční cestě návštěva ananasových plantáží. Návrat do hotelu a nocleh.

4.DEN:

Snídaně v hotelu, prohlídka města Ponta Delgada, odpoledne možnost výletu za pozorováním velryb či delfínů.

5.DEN:

Volný den na relaxaci u moře či na další toulky ostrovem.

6.DEN:

Snídaně v hotelu, po snídani odjzed na letiště, vrácení auta a odlet na Faial, převzetí auta a transfer do hotelu Faial, Horta, nebo podobného. Odpoledne se můžete vydat směrem na Espalamaca po horské silnici s výhledy na údolí Flamengo, až na nejvyšší bod ostrova, Caldeira. Cesta pokračuje na sever ke Capelinhos (Připomínka poslední vulkanické erupce v roce 1957), kde je možné navštívit muzeum sopečné činnosti. Návrat do hotelu, nocleh.

7.DEN:

Ráno odjezd autem na trajekt na ostrov Pico (cesta asi 30 minut). Odjezd po horské cestě vedoucí v nadmořské výšce až 1100 m, přes celý ostrov. Zastávka ve vesnici Lajes s návštěvou muzea velryb, uvidíme lávové útvary achorro, v Sao Roque navštívíme starou továrnu na zpracování velryb. Dále do Cais do Pico, zastávka u jezera Capitao. Večer transfer zpět na Faial.

8.DEN:

Snídaně v hotelu, odjezd na letiště, vrácení automobilu, odlet na ostrov Flores, převzetí automobilu a následná prohlídka ostrova s pěší procházkou po ostrově posetém hortenziemi. Flores je nejzápadnější ostrov Azorského souostroví a pyšní se oceněním "největší přírodní rezervace primitivní flóry". Když se vydáte od skály "Rocha dos Bordoes" do vnitrozemí ostrova a naleznete zde sedm ukrytých jezírek a kráter, který je celý posetý hortenziemi, budete mít pocit, že jste nalezli ráj na zemi... Ubytování v hotelu.

9.DEN:

Snídaně v hotelu, volný den, možnost fakultativního výletu za velrybami nebo celodenní výlet lodí na ostrov Corvo či procházky po tomto překrásném ostrově, nocleh.

10.DEN:

Po snídani odjezd na letiště, vrácení automobilu, odlet na ostrov Terceira a převzetí automobilu, odjezd do hotelu a volné odpoledne ve městě Angra do Heroismo, které je právem na seznamu světového dědictví UNESCO. Nocleh.

Poloha:

Individuální kombinovaný zájezd po 3, 4, 5 ostrovech se zajištěním letenek, přeletů mezi ostrovy, pronájmu automobilu na každém ostrově a ubytování se snídaní. Uvedený program je jen doporučený, každý si ho může upravit dle přání.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000