crosssearch

Putování nejkrásnějšími kouty Austrálie s prodl. na Fidži

Poznávací zájezdy, Austrálie

Sydney o NP Blue Mountains o Jamison Valley o Watsons Bay o Cairns o deštný prales Daintree o Cape Tribulation o Atherton o Velký bariérový útes o Alice Sprigns o tradiční australská farma o NP Watarrka o Kings Canyon o NP Uluru o Kata Tjuta o Údolí větru o Sydney o Fidži o...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Sydney o NP Blue Mountains o Jamison Valley o Watsons Bay o Cairns o deštný prales Daintree o Cape Tribulation o Atherton o Velký bariérový útes o Alice Sprigns o tradiční australská farma o NP Watarrka o Kings Canyon o NP Uluru o Kata Tjuta o Údolí větru o Sydney o Fidži o Nadi o Warvick Fiji Resort & Spa na Korálovém pobřeží o Nadi o Soul

Program

1.den:
odlet odpoledne z Prahy.

2.den:
let na trase s mezipřistáním v Asii.

3.den:
ráno přílet do Sydney. Prohlídka zajímavostí Sydney - přístavní čtvrť Circular Quay se světoznámou budovou Opery, monumentální Harbour Bridge, botanická zahrada s hejny papoušků a kaloňů a výlet lodí zálivem do přístavu Darling Harbour. Nocleh (4 noci).

4.den:
snídaně na největším rybím trhu jižní polokoule. Výlet do NP Blue Mountains - tajemného světa skalních útvarů, bujné vegetace a rozeklaných údolí. Vyhlídka na monumentální skalní věže Tři sestry, sestup do obřího údolí Jamison Valley a výjezd po nejstrmější železnici světa. Cestou zpět do Sydney návštěva Olympijského stadionu. Nocleh.

5.den:
snídaně. Výlet ke skalním útesům v zátoce Watsons Bay, místa původního aboriginského osídlení v Sydney a na slavné pláže Bondi a Tamarama. Návštěva akvária se žraloky a výstup na pylon Harbour Bridge. Večer prohlídka výstavní čtvrti The Rock a ,,výlet" po starých hospodách okořeněný duchařskými historkami. Nocleh.

6.den:
snídaně. Přelet do Cairns. Výlet do Daintree, nejstaršího deštného pralesa na světě. Pozorování obrovských krokodýlů při vyjížďce po pralesní řece, návštěva mysu Cape Tribulation s tajemnými mangrovníky a pralesními potůčky. Exkluzivní ubytování uprostřed pralesa. Fakultativně noční túra s biologem do hlubin deštného pralesa. Nocleh.

7.den:
snídaně. Výlet na Atherton. Prohlídka jednoho z nejslunnějších míst Austrálie - lávové vyvýšeniny nad Cairns, stáda klokanů, jeskyně s obřími krystaly, vycházka kolem tajuplných katedrálových stromů Fig, prohlídka vulkanického kráteru, pozorování ptakopyska ve volné přírodě a na závěr Esplanáda v Cairns vyplní další den putování po Austrálii. Nocleh.

8.den:
snídaně. Výlet lodí k neporušené části Velkého bariérového útesu. Při šnorchlování u neporušených korálů nabízející neopakovatelnou podívanou lze potkat želvy a krmit velké útesové ryby. Nocleh.

9.den:
snídaně. Přelet do hlavního města australské pouště Alice Springs. Relax v místním stylovém australském saloonu s možností ochutnat největší steaky Austrálie. Večer pozorování malých klokánků Wallaby sestupujících do údolí z rudých skal pohoří Western MacDonnel. Nocleh.

10.den:
snídaně. Prohlídka historických památek Alice Springs a návštěva stanice létajících doktorů. Odpoledne přesun na tradiční australskou farmu (jednu z posledních v rudé poušti) a možnost na vlastní kůži okusit tvrdý život místních obyvatel, pozorovat toulavá stáda dobytka v ,,zemi nikoho", večer strávit u tradičního rožnění masa, pečení australského chleba Dumper a pozorovat oblohu jižního kříže. Během pobytu na farmě fakultativně možnost projížďky na velbloudech nebo let helikoptérou. Nocleh.

11.den:
Snídaně. Výlet do NP Watarrka. Jedna z nejkrásnějších pěších túr v Austrálii po okraji kaňonu Kings Canyon s neopakovatelnými pohledy na jeho kolmé stěny a překrásné přírodní scenerie, neobvyklé přírodní krásy, to vše okořeněné aboriginskými historkami. Přesun do rudého středu Austrálie NP Uluru s úchvatnými přírodními sceneriemi. Pozorování západu slunce nad magickým majestátním monolitem Uluru. Nocleh.

12.den:
snídaně. Pozorování východu slunce u posvátné hory Uluru. Túra podél tradiční stezky Mala dospívajícího muže lidu Amantu a k jedinému vodnímu zdroji v oblasti Mutitjulu. Výlet ke skalnímu komplexu Katja Tuta a návštěva překrásného Údolí větru. Odlet do Sydney. Nocleh.

13.den:
snídaně. Dopoledne volný program. Kolem poledne transfer na letiště a odlet na Fidži. Po příletu do Nadi na hlavním ostrově souostroví Viti Levu transfer do Warvick Fiji Resort & Spa na Korálovém pobřeží. Nocleh (3 noci).

14.den:
snídaně. Relax na panenských plážích - šnorchlování, výlet loďkou podél pobřeží a poznávání polynéské kultury. Fakultativně potápění či výlet za žraloky. Nocleh.

15.den:
snídaně. Relax na panenských plážích. Výlet do centrální části ostrova, návštěva fidžijské vesnice a účast na ceremoniálu pití nápoje Kava. Nocleh.

16.den:
snídaně. Transfer na letiště odlet do Soulu. Po příletu transfer do hotelu. Nocleh.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000