crosssearch

Poznávací okruh - Okruh po ostrovech Fr. Polynésie

Poznávací zájezdy, Austrálie

Nejkrásnější místa Polynésie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den Odlet z Prahy. Odlet do Papeete z Prahy.
2. den Přílet na Tahiti. Přílet, uvítání na letišti, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne procházka Papeete s nákupní zónou, přístavem a rušným tržištěm. Večer možnost ochutnávky místních specialit u přístavní promenády. Nocleh v Papeete.
3. den Tahiti. Snídaně. Celodenní okruh kolem ostrova s obědem a se zastávkami u zajímavých přírodních a historických míst: One Tree Hill, vodopádu Vaimahatu, Muzea Paula Gauguina. Nocleh v Papeete.
4. den Tahiti. Snídaně. Celodenní výlet terénním vozem do vnitrozemí ostrova – Inner Island Jeep Safari. Tato vzrušující a dobrodružná cesta nás zavede za vodopády, horskými průsmyky ležícími pod více jak 2.200 m vysokými hřebeny hor, řekami a archeologickými nalezišti – svatyně marae. Odpoledne návrat, nocleh v Papeete.
5. den Tahiti - Moorea. Snídaně. Transfer do přístavu a přesun trajektem na 17 km vzdálený ostrov Moorea. Transfer z přístavu do hotelu, ubytování. Odpoledne volno. Nocleh.
6. den Moorea. Snídaně. Půldenní výlet za poznáním ostrova Moorea. Během okruhu kolem ostrova navštívíte světoznámou Cookovu zátoku, zátoku Opunoho a oblíbené vyhlídkové místo Belveder. Odpoledne volno. Nocleh na ostrově Moorea.
7. den Moorea. Snídaně. Půldenní výlet za delfíny v doprovodu vědce. Odpoledne volno na koupání a šnorchlování. Fakultativně návštěva tradiční domorodé vesnice Tikki Village s večeří připravenou v tradiční zemní peci (cca 95,- EUR). Nocleh na ostrově Moorea.
8. den Moorea – Huahine. Snídaně. Dopoledne volno. Transfer na letiště a odlet na ostrov Huahine, který je skutečným rájem poutníků toužících spočinout v klidné náruči liduprázdných pláží. Přílet na Huahine, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh na ostrově Huahine.
9. den Huahine. Snídaně. Půldenní okruh ostrovem Huahine s návštěvou zbytků starověké královské vesnice Maeva, krmením posvátných modrookých úhořů, návštěvou vesnice Fare a dalších romantických míst. Nocleh na Huahine.
10. den Huahine – Raiatea. Snídaně. Transfer na letiště, odlet letadlem na ostrov Raiatea. Transfer do hotelu, ubytování, volno na koupání a šnorchlování. Nocleh na posvátném ostrově Raiatea.
11. den Raiatea. Snídaně. Půldenní okruh ostrovem s návštěvou nejvýznamnější polynéské svatyně Marae Taputapuatea. Odpoledne volno na šnorchlování, možnost výletu pořece Faaroa (fakultativně). Nocleh na ostrově Raiatea.
12. den Raiatea - Bora Bora. Snídaně. Transfer na letiště a odlet na nejznámější a nejfotogeničtější ostrov Francouzské Polynésie – ostrov Bora Bora. Transfer do hotelu, volno na koupání v překrásné laguně. Nocleh na ostrově Bora Bora.
13. den Bora Bora. Snídaně. Dopolední výlet po vnitřním ostrově s návštěvou Opu Marae a Matira Point, během kterého poznáte kolorit tohoto tichomořského ráje. Odpoledne volno, fakultativně lze zajistit vyhlídkový let helikoptérou nad ostrovem. Nocleh na Bora Bora.
14. den Bora Bora. Snídaně. Dopoledne volno ke koupání, opalování či individuálnímu poznávání ostrova. Odpoledne půldenní výlet s pozorováním žraloků a rejnoků v moři během krmení. Odvážní si s nimi mohou zaplavat. Nocleh na Bora Bora.
15. den Bora Bora – Tahiti. Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Papeete na hlavním ostrově Tahiti. Transfer do restaurace na večeři s představením tradičních tanců. Nocleh v Papeete.
16. den Odlet do Prahy. Velmi brzký ranní odlet do Prahy přes Los Angeles.
17. den Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000