crosssearch

Poznávací Okruh Napříč Austrálií

Poznávací zájezdy, Austrálie

Odlet Praha/Vídeň s mezipřistáním v Singapuru/Bangkoku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

odlet Praha/Vídeň s mezipřistáním v Singapuru/Bangkoku.

2. den

přílet Sydney, transfer do 3* hotelu, ubytování, volno.

3. den

snídaně, dopoledne prohlídka města Sydney s projížďkou kolem budovy opery Circular Quay, Harbour Bridge, vyhlídkové věže AMP Tower, Hyde Parku a katedrály svaté Marie. Projížďka lodí po zálivu včetně oběda, návrat do hotelu v Sydney.

4. den

snídaně, celodenní výlet s obědem do Blue Mountains: zastávka v parku divokých zvířat, kde je možné spatřit klokany, koaly, ježury, pštrosa emu, kukaburu a další. V Modrých horách zastávka na vyhlídce na skalní útvar ,,Tři sestry", krátká procházka eukalyptovým lesem, návrat zpět do hotelu v Sydney.

5. den

snídaně, transfer na letiště, odlet do Melbourne, transfer do 3* hotelu, ubytování, volný program.

6. den

snídaně, dopolední prohlídka hlavního města státu Victoria, s projížďkou kolem Flinders Street Station, Queen Victoria Market, odpoledne možnost nákupů, večeře v tramvajové restauraci zařízené v koloniálním stylu, návrat do hotelu.

7. den

snídaně, transfer na letiště, odlet do Alice Springs v centrální části Austrálie, transfer do 3* hotelu, večeře v restauraci mimo město s místními specialitami, projížďka na velbloudech.

8. den

snídaně, seznámení s kulturou a životem domorodců, odpoledne prohlídka města, návštěva School of the Air - největší učebny pro venkovské děti, vyhlídky nad městem, návrat do hotelu.

9. den

snídaně, transfer do Ayers Rock, přejezd pouští do hotelu, odpoledne ke skupince menších monolitů - Olga, pozorování měnících se barev při západu slunce, ubytování v 3* hotelu v Ayers Rock.

10. den

snídaně, dopolední výlet k majestátnímu Ayers Rock, domorodci nazývanému Uluru, který je největším monolitem na světě. V podvečer ,,Sound Of Silence" - romantická večeře v poušti na kouzelném místě mezi Ayers Rock a Olgas, pozorování západu slunce a hvězdné oblohy. Návrat do hotelu v Ayers Rock.

11. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Cairns. Po příletu transfer do 3* hotelu, ubytování, individuální volno.

12. den

snídaně, celodenní výlet včetně oběda za poznáním krás Velkého bariérového útesu s možností potápění nebo šnorchlování, návrat do hotelu v Cairns.

13. den

snídaně, půldenní výlet v terénním voze do nitra deštného pralesa v oblasti Kuranda, návrat do hotelu v Cairns, volno.

14. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Gold Coast. Po příletu transfer do 3* hotelu, ubytování, volno na pláži.

15. den

snídaně, celodenní výlet do zábavního parku dle výběru: Dreamworld, Seaworld nebo Movieworld, v ceně vstupenky jsou všechny atrakce, odpoledne návrat do hotelu v Gold Coast.

16. den

snídaně, celodenní výlet do vnitrozemí, návštěva vesnice u hory Mount Tamborine, krmení pestrobarevných papoušků Lori, procházka po provazovém mostě v korunách stromů, ochutnávka vína ve vinařské oblasti Canungra Valley, návrat do hotelu.

17. den

snídaně, volný den u pláže v Gold Coast.

18. den

snídaně, transfer na letiště k odletu s mezipřistáním v Singapuru/Bangkoku.

19. den

přílet Praha/Vídeň.
Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 2 osob.
BLUE MOUNTAINS - národní park s úchvatnou skalnatou a lesní krajinou, 100 km na západ od Sydney po Great Western Highway. Vyhlídka v Echo Point nabízí pohled na skalní útvar Three Sisters a Jamison Halley. V oblasti se nachází nejstrmější železnice na světě se stoupáním 45 stupňů, nejvyšší hora Mount Victoria (1111 m n. m.), Homerbush Bay a olympijská vesnice z roku 2000.

KURANDA SKYRAIL

- projížďka železnicí po 34 km dlouhé turistické trati, jež byla uvedena do provozu v roce 1891. První zastávka na vodopádech Barron Falls, dále pak na vodopádech Stoney Creek Waterfall, příjezd do městečka Kuranda. Možnost prohlídky Deštného národního parku s představením australských domorodých obyvatel Pamagirri Aboriginal Dancers.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000