crosssearch

Nejlepší z Austrálie

Poznávací zájezdy, Austrálie

Zájezd je splněním snu cestovatele, který touží poznat tropický sever Austrálie, jeho národní parky s divokými krokodýli, varany či klokany a zároveň navštívit posvátnou horu Uluru v horkém vnitrozemí a přímořská kosmopolitní města Sydney a Melbourne.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Austrálie kouzla zbavená

Zájezd je splněním snu cestovatele, který touží poznat tropický sever Austrálie, jeho národní parky s divokými krokodýli, varany či klokany a zároveň navštívit posvátnou horu Uluru v horkém vnitrozemí a přímořská kosmopolitní města Sydney a Melbourne.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny na letišti Praha – Ruzyně. Odlet do Darwinu s mezipřistáním v Asii.

2. den NA CESTĚ

Let na trase Praha – Darwin.

3. den PŘÍLET DO DARWINU

Po příletu transfer do hotelu, ubytování, volný program na dorovnání časového posunu.

4. den KATHERINE GORGE

Odjezd do NP Litchfield s malebnými vodopády a termitišti. Cesta do Katherine. Plavba mezi pískovcovými skálami Katherine Gorge.

5. den KATHERINE GORGE

Prohlídka velkolepé Katherine Gorge a dále přesun do slavného Kakadu N.P.

6. den BILLABONG CRUISE

Plavba po Yellow Waters Billabong s krokodýly a divokými zvířaty. Prohlídka skalních maleb, které kdysi dávno vytvořili původní obyvatelé. Odpoledne návrat do Darwinu.

7. den DARWIN – CAIRNS

Transfer na letiště a odlet do Cairns. Po příletu ubytování, volno na tropických plážích.

8 den CAIRNS

Celodenní výlet lodí za poznáním krás Velkého bariérového útesu s možností potápění nebo šnorchlování. Nocleh.

9. den CAIRNS

Volno na plážích tropického severu nebo fakultativně celodenní výlet do nedaleké Kurandy. Jízda železnicí kolem vodopádů a nejdelší lanovkou na světě nad deštným pralesem bude zakončena vystoupením domorodé hudební skupiny. Můžete si také vyzkoušet házení bumerangem nebo hru na domorodý nástroj Didgeridoo. Nocleh v Cairns.

10. den CAIRNS – AYERS ROCK

Transfer na letiště, odlet do Ayers Rock, ubytování, západ slunce v rudé poušti s vyhlídkou na Ayers Rock. Fakultativně „Sound Of Silence" – večeře v poušti mezi Ayers Rock a Olgas s pozorováním západu slunce a hvězd oblohy jižní polokoule.

11. den AYERS ROCK

Celodenní výlet k majestátnímu Ayers Rocku, domorodci nazývaném Uluru, který je největším monolitem na světě. Přejezd pouští ke skupince menších monolitů – Olgas.

12. den KINGS CANYON

Přejezd divokým vnitrozemím ke Kings Cany-onu. Možnost vycházky po úbočích kaňonu s vyhlídkami do 300 m hlubokého údolí.

13. den ALICE SPRINGS

Cesta do Alice Springs, kde navštívíte School of the Air – největší učebnu pro venkovské děti, vyhlídku nad městem a základnu Královské letecké lékařské služby.

14. den ALICE SPRINGS – MELBOURNE

Přelet do Melbourne, transfer do hotelu, ubytování, volný program.

15. den MELBOURNE

Při prohlídce města navštívíme Flinders Street Station, Rialto Towers, odkud je jedinečný pohled na město, Queen Victoria Market a další zajímavosti. Nocleh.

16. den MELBOURNE – ALBURY

Snídaně. Cestou zpět napříč státem Victoria. učiníme zastávku a prohlídku ve zlatokopeckém městečku Sovereign Hill. Dále budeme pokračovat do městečka Albury. Po příjezdu ubytování, nocleh.

17. den ALBURY – CANBERRA

Odjezd do Canberry, hlavního města Australského společenství. V Canbeře si prohlédnete Cook Memorial Jet, budovu nového parlamentu zajímavou svým originálním stavebním řešením, diplomatickou čtvrť, válečné muzeum a památník. Nocleh.

18. den CANBERRA – SYDNEY

Dokončíme prohlídku Canberry návštěvou národní mincovny a vydáme se farmářskou krajinou do bývalého zlatokopeckého městečka Braidwood. Dále navštívíme městečko Kiama známé gejzírem, který tvoří přílivové vlny. Projedeme Royal NP a odpočineme si na pláži Wattamolla. Odpoledne navštívíme místo v zátoce Botany Bay, kde kapitán James Cook poprvé vstoupil na australskou půdu.

19. den SYDNEY

Po snídani podnikneme pěší prohlídku města, při níž se podíváme do přístavní čtvrtě Circular Quay se světoznámou budovou Opery a mostem Harbour Bridge, nejstarší čtvrtě v Sydney – The Rocks, k vyhlídkové věži AMP Tower, mořskému akváriu a Hyde Parku. Projedeme se monorailem centrem města, případně lodí po zálivu. Nocleh v Sydney.

20. den BLUE MOUNTAINS N.P.

Celodenní výlet do Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu, ježuru, pštrosa emu, kukaburu a další. V Modrých horách potom navštívíme vyhlídku na skalní útvar „Tři sestry" a vyjdeme si na krátkou procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí na světě.

21. den SYDNEY

Volný den. Můžeme podniknout návštěvu Opera House, muzea výstavby Harbour Bridge ukrytém v jednom z pilířů mostu případně dalších zajímavostí. Nocleh v Sydney.

22. den ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště, odlet do Prahy.

23. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000