crosssearch

Nejlepší z Austrálie a Oceánie

Poznávací zájezdy, Austrálie

Nejlepší z Austrálie a Oceánie

Konečná cena za osobu od: 180 411 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1.den
ODLET Z PRAHY DO SYDNEY

Sraz skupiny na letišti v Praze.

2. den LET NA TRASE

Let na trase s mezipřistáním.

3. den PŘÍLET DO SYDNEY

Ráno po příletu transfer do hotelu. Následuje ubytování a časový prostor pro odpočinek po dlouhé cestě. Poté se vydáte na pěší prohlídku města, při níž se podíváte do přístavní čtvrti Circular Quay se světoznámou budovou opery a monumentálním mostem Harbour Bridge, navštívíte The Rocks - nejstarší čtvrť Sydney, vyhlídkovou věž, Hyde Park či katedrálu svaté Marie. Projedete se také monorailem centrem města. Nocleh v Sydney.

4. den FEATHERDALE WILDLIFE PARK

Snídaně. Půldenní výlet do Featherdale Wildlife Parku, kde uvidíte nejznámější australská zvířata jako je klokan, koala, ježura, pštros emu či tasmánský čert. Na cestě zpět do Sydney se zastavíme u olympijského stadionu, kde se konaly letní OH 2000. Odpoledne pak můžete podniknout návštěvu Opera House, muzea výstavby Harbour Bridge ukrytém v jednom z pilířů mostu, mořského akvária, případně dalších zajímavostí Sydney (vše fakultativně). Nocleh v Sydney.

5. den HUNTER VALLEY

Snídaně. Celodenní výlet za poznáním světově proslulých australských vín Vás zavede na vinice Hunter Valley. Návštěva několika vinohradů spjatá s ochutnávkami vín, kde místní odborníci po­dají zasvěcený výklad o historii, pěstování a zpracování vína. V ceně výletu je rovněž zahrnut oběd. Po návratu do Sydney volný program. Nocleh v Sydney.

6. den SYDNEY - AYERS ROCK

Snídaně. Dopoledne transfer na letiště a přelet do Ayers Rock, ubytování. Odpoledne výlet k největšímu a nejslavnějšímu monolitu světa Ayers Rock - jazykem původních obyvatel Uluru. Následuje návštěva aboriginského kulturního centra Uluru-Kata Tjuta s ukázkami tradic této nejstarší kultury Austrálie. Výlet zakončíte výpravným pozorováním monolitu, kdy se sklenkou šampaňského v ruce vychutnáte překotnou symfonii měnících se barev Uluru v paprscích rudého zapadajícího slunce. Nocleh v Ayers Rock.

7. den AYERS ROCK

Ranní vyjížďka k Uluru, jejímž cílem je zakusit měkké světlo vycházejícího slunce. Snídaně je součástí výletu, který pak pokračuje pěší procházkou mezi starověké skalní útvary s řadou unikátních rostlin a živočichů, kteří se dokonale přizpůsobili tvrdým podmínkám pouště. Nocleh v Ayers Rock.

8. den
AYERS ROCK - CAIRNS

Snídaně, odlet z Ayers Rock do Cairns, ubytování, volné odpoledne či relaxace na pláži. Nocleh v Cairns.

9. den NP DAINTREE A CAPE TRIBULATION

Snídaně. Následuje celodenní výlet do NP Daintree a Cape Tribulation, kde se mohutné katedrály deštných pralesů potkávají s oceánem. V ceně je přibližně hodinová plavba po řece Daintree River, prohlídka národního parku a oběd v místní restauraci. Nocleh v Cairns.

10. den VELKÝ BARIÉROVÝ ÚTES

Snídaně. Celodenní výlet na Velký bariérový útes, jenž je největším korálovým systémem na světě. K plavbě rovněž patří možnost šnorchlování (oběd a půjčení brýlí a ploutví v ceně). Nocleh v Cairns.

11. den AUSTRÁLIE - NOVÝ ZÉLAND

Snídaně formou balíčku. Brzy ráno transfer na letiště a odlet do Christchurch na Novém Zélandu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Christchurch.

12. den CHRISTCHURCH - FOX GLACIER

Snídaně. Dopoledne se vydáte vlakem alpinskou krajinou napříč Jižním ostrovem přes Novozélandské Alpy do průsmyku Arthur's Pass. Dále pak po tropickém západním pobřeží ostrova až k nádhernému ledovci Fox Glacier, jehož spodní část se nachází ve výšce pouhých 250 m nad mořem. Nocleh na trase.

13.den FOX GLACIER - QUEENSTOWN

Snídaně. Fakultativně let helikoptérou nad ledovci. Přejezd přes Národní park Mount Aspiring okolo krásných horských jezer a lesů do Queenstownu, novozélandského centra adrenalinových sportů. Nocleh v Queenstownu.

14. den TE ANAU

Snídaně. Celý den v Queenstownu a jeho nádherném horském okolí. Možnost výběru z pestré nabídky fakultativních výletů či adrenalinových aktivit - jízda raftem po divoké vodě, bungee jumping, jízda na proudovém člunu skalními soutěskami Shotover River či závěsné létání. V odpoledních hodinách přejezd k jezeru Te Anau, ubytování. Nocleh na trase.

15. den MILFORD SOUND

Snídaně. Cesta výpravnou krajinou k fjordu Milford Sound nebo Doubtfull Sound, kde je možná fakultativní plavba lodí až k samotnému hrdlu Tasmanova moře s fascinující krajinou s vodopády. Nocleh na trase.

16. den TE ANAU - DUNEDIN

Snídaně. Přejezd od jezera Te Anau do města Dunedin ležícího u zálivu Otago. Ikonou tohoto města je především pivovar známé značky Speight´s, nejstarší novozélandská univerzita nebo nejfotografovanější novozélandská stavba - vlakové nádraží. Nocleh.

17. den NOVÝ ZÉLAND - FIDŽI

Snídaně. Ráno transfer na letiště a odlet na Fidži přes Auckland. Po příletu do města Nadi následuje transfer do přístavu a plavba lodí do překrásného tropického ráje - ostrov Malolo. Nocleh v Malolo Island Resort (plná penze)

18.-19. den FIDŽI - MALOLO ISLAND

Snídaně. Plné dva dny relaxace na ostrově tropické vegetace a pohádkově bělostných pláží s řadou možností sportovních aktivit včetně potápění, šnorchlování, windsurfingu či půjčení kajaku. Nocleh v Malolo Island Resort (plná penze).

20.- 21. den ODLET A CESTA DO PRAHY

Transfer na pevninu ostrova Viti Levu a dále pak na letiště v Nadi. Odlet do Prahy s noclehem v Aucklandu či Soulu.

22. den přílet DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu
14x nocleh kategorie 3* se snídaní v Austrálii a na Novém Zélandu
3x nocleh 4* s plnou penzí na Fidži v resortu Malolo Island Resort (změna resortu vyhrazena)
dopravu klimatizovaným autobusem
všechny transfery dané programem zájezdu
služby českého průvodce

NAVÍC V CENĚ AUSTRÁLIE

jízdenka na Monorail v Sydney
vstup do Featherdale Wildlife Parku
celodenní výlet do Hunter Valley s ochutnávkami vína a obědem
západ slunce na Ayers Rock s návštěvou kulturního centra Uluru-Kata Tjut
východ slunce na Ayers Rock včetně vstupu do národního parku
celodenní výlet do NP Daintree a Cape Tribulation + plavba po řece Daintree + oběd
celodenní výlet na Velký bariérový útes

NAVÍC V CENĚ NOVÝ ZÉLAND

jízda scénickou železnicí Tranz Alpine z Christchurch do Arthur's Pass

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

letištní a bezpečnostní poplatky
fakultativní vstupy a výlety jiné než dané programem
spropitné a stravování vyjma snídaní
vízum do Austrálie (zajistí CK)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000