crosssearch

Nejkrásnější místa východního pobřeží

Poznávací zájezdy, Austrálie

Slunné východní pobřeží Austrálie táhnoucí se ze Sydney do tropického Cairns je o hlubokých kaňonech a údolích, horách pokrytých koberci eukalyptů, ale také o koupání na pohádkových plážích Gold Coast či poznání svérázného životního stylu Australanů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ze Sydney k Velkému bariérovému útesu

Slunné východní pobřeží Austrálie táhnoucí se ze Sydney do tropického Cairns je o hlubokých kaňonech a údolích, horách pokrytých koberci eukalyptů, ale také o koupání na pohádkových plážích Gold Coast či poznání svérázného životního stylu Australanů.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z letiště Praha – Ruzyně do Sydney.

2. den NA CESTĚ

Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den PŘÍLET DO SYDNEY

Po příletu do Sydney krátká orientační prohlídka města s vyhlídkou na budovu Opery a přístavní most, ubytování, volný program na dorovnání časového posunu. Nocleh v Sydney.

4. den SYDNEY

Pěší prohlídka města, při níž navštívíme čtvrť Circular Quay s budovou Opery, most Harbour Bridge, čtvrť The Rocks, vyhlídkovou věž AMP Tower, Hyde Park či katedrálu svaté Marie. Projedeme centrem města monorailem, případně lodí po zálivu. Nocleh v Sydney.

5. den CANBERRA

Výlet do Canberry, metropole Austrálie. Prohlídka zahrnuje většinu atrakcí na obou březích jezera Lake Burley Griffin včetně originální budovy parlamentu. Večer návrat do Sydney. Nocleh.

6. den NP BLUE MOUNTAINS

Výlet do Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat Wildlife Park, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu, ježuru či pštrosa emu.
V Blue Mountains navštívíme vyhlídku na skalní útvar Tři sestry a vyjdeme si na procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí světa.

7. den SYDNEY – GOLD COAST

Transfer na letiště, přelet do přímořského ráje Gold Coast severně od Sydney a transfer do hotelu. Volno na plážích Surfers Paradise. Nocleh.

8. den GOLD COAST

Volno na nekonečných plážích Gold Coast nebo výlet do deštného pralesa Národního parku Lamington s nádher-nými výhledy. Nocleh na Gold Coast.

9. den BRISBANE – HERVEY BAY

Přejezd přes Sunshine Coast do Hervey Bay – výchozího bodu pro návštěvu ostrova Fraser Island. Cestou prohlídka Brisbane, centra státu Queensland.

10. den FRASER ISLAND

Výlet na největší písečný ostrov světa Fraser Island či volno na pláži. Ostrov a Národní park Great Sandy je známý neskutečně širokou pláží a písečnými dunami. Nechybějí čirá sladkovodní jezírka nebo deštný prales. Nocleh.

11. den ROCKHAMPTON

Přejezd do Rockhamptonu, překročení obratníku Kozoroha. Nocleh.

12. den AIRLIE BEACH

Přejezd do Airlie Beach, výchozího bodu pro návštěvu rezervace Whitsundays. Ubytování, volno na pláži. Nocleh.

13. den NP WHITSUNDAY ISLAND

Celodenní výlet do národního parku na ostrovech Whitsundays. Ostrovy nabízejí široké možnosti vodních radovánek – potápění, šnorchlování, koupání a romantické procházky. Nocleh.

14. den TOWNSVILLE – CAIRNS

Cesta přes Townsville s možností návštěvy akvária, v němž se dozvíme vše o životě na Bariérovém útesu. Odpoledne přejezd do Cairns. Nocleh.

15. den CAIRNS

Volno na plážích tropického severu nebo fakultativně výlet lodí se skleněným dnem pro pozorování podmořského života Velkého bariérového útesu – největšího korálového útesu planety. Možnost potápění či šnorchlování. Fakultativně též let vrtulníkem nad útesem. Nocleh.

16. den CAIRNS

Volno na plážích tropického severu nebo celodenní výlet do nedaleké Kurandy, která se nachází uprostřed deštného pralesa. Jízda železnicí kolem vodopádů a nejdelší lanovkou na světě nad deštným pralesem bude zakončena v místním kulturním centru vystoupením domorodé skupiny písní a tanců. Můžete si také vyzkoušet hod bumerangem nebo hru na domorodý nástroj Didgeridoo. Nocleh v Cairns.

17. den ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště a odlet z Cairns do Prahy s mezipřistáním v Asii.

18. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000