crosssearch

Nejkrásnější místa východní Austrálie

Poznávací zájezdy, Austrálie

Program zájezdu: 1. den ODLET Z PRAHY Odlet z letiště Praha - Ruzyně do Sydney. 2. den NA CESTĚ Let na trase s mezipřistáním v Asii. 3. den PŘÍLET DO SYDNEY Po příletu do Sydney krátká orientační prohlídka města s vyhlídkou na budovu Opery a přístavní...

Konečná cena za osobu od: 142 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den
ODLET Z PRAHY

Odlet z letiště Praha - Ruzyně do Sydney.

2. den NA CESTĚ

Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den
PŘÍLET DO SYDNEY

Po příletu do Sydney krátká orientační prohlídka města s vyhlídkou na budovu Opery a přístavní most, ubytování, volno na dorovnání časového posunu. Nocleh.

4. den
SYDNEY

Pěší prohlídka města, při níž navštívíme čtvrť Circular Quay s budovou Opery, most Harbour Bridge, čtvrť The Rocks, vyhlídkovou věž AMP Tower, Hyde Park či katedrálu svaté Marie. Projedeme centrem města monorailem, případně lodí po zálivu. Nocleh v Sydney.

5. den CANBERRA

Výlet do Canberry, metropole Austrálie. Prohlídka zahrnuje většinu atrakcí na obou březích jezera Lake Burley Griffin včetně originální budovy parlamentu. Večer návrat do Sydney. Nocleh.

6. den NP BLUE MOUNTAINS

Výlet do Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat Featherdale Wildlife Park, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu či ježuru. V Blue Mountains navštívíme vyhlídku na skalní útvar Tři sestry a vyjdeme si na procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí světa.

7. den SYDNEY - GOLD COAST

Transfer na letiště, přelet do přímořského ráje Gold Coast severně od Sydney a transfer do hotelu. Volno na plážích Surfers Paradise. Nocleh.

8. den GOLD COAST

Volno na nekonečných plážích Gold Coast nebo výlet do deštného pralesa Národního parku Lamington s nádher-nými výhledy. Nocleh na Gold Coast.

9. den
BRISBANE - HERVEY BAY

Přejezd přes Sunshine Coast do Hervey Bay - výchozího bodu pro návštěvu ostrova Fraser Island. Cestou prohlídka Brisbane, centra státu Queensland.

10. den FRASER ISLAND

Výlet na největší písečný ostrov světa Fraser Island či volno na pláži. Ostrov a Národní park Great Sandy je známý neskutečně širokou pláží a písečnými dunami. Nechybějí čirá sladkovodní jezírka nebo deštný prales. Nocleh.

11. den ROCKHAMPTON

Přejezd do Rockhamptonu, překročení obratníku Kozoroha. Nocleh.

12. den AIRLIE BEACH

Přejezd do Airlie Beach, výchozího bodu pro návštěvu rezervace Whitsundays. Ubytování, volno na pláži. Nocleh.

13. den NP WHITSUNDAY ISLAND

Celodenní výlet do národního parku na ostrovech Whitsundays. Ostrovy nabízejí široké možnosti vodních radovánek - potápění, šnorchlování, koupání a romantické procházky. Nocleh.

14. den TOWNSVILLE - CAIRNS

Cesta přes Townsville s možností návštěvy akvária, v němž se dozvíme vše o životě na Bariérovém útesu. Odpoledne přejezd do Cairns. Nocleh.

15. den CAIRNS

Volno na plážích tropického severu či fakultativně výlet lodí se skleněným dnem pro pozorování podmořského života Velkého bariérového útesu - největšího korálového útesu planety. Možnost potápění či šnorchlování. Fakultativně též let vrtulníkem nad útesem. Nocleh.

16. den
CAIRNS

Volno na plážích tropického severu nebo celodenní výlet do nedaleké Kurandy, která se nachází uprostřed deštného pralesa. Jízda železnicí kolem vodopádů a nejdelší lanovkou na světě nad deštným pralesem bude zakončena v místním kulturním centru vystoupením domorodé skupiny písní a tanců. Můžete si také vyzkoušet hod bumerangem nebo hru na domorodý nástroj Didgeridoo. Nocleh v Cairns.

17. den
ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště a odlet z Cairns do Prahy s mezipřistáním v Asii.

18. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu
14x nocleh kategorie 3* se snídaní
dopravu klimatizovaným autobusem
služby českého průvodce

NAVÍC V CENĚ


jízdenka na Monorail v Sydney
vstup do Featherdale Wildlife Parku
jízdenka na lanovku v Blue Mountains
celodenní výlet na Fraser Island
celodenní výlet do Whitsunday Island NP
celodenní výlet do NP Lamington

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE


letištní a bezpečnostní taxy
fakultativní vstupy a výlety
vstupy do národních parků
spropitné a stravování vyjma snídaní
vízum do Austrálie  (zajistí pořádající CK)

MOŽNOST PRODLOUŽENÍ:

AYERS ROCK Využijte výhodné možnosti a zkombinujte si zájezd s návštěvou nejslavnějšího a největšího monolitu světa. Více informací zde.

CAIRNS Využijte možnosti prodloužení na bělostných plážích australské riviéry.


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000