crosssearch

Metropole Austrálie

Poznávací zájezdy, Austrálie

Prohlídka hlavního města státu Victoria s navštěvou Flinders Street Station, Rialto Towers, odkud je jedinečný pohled na město, Queen Victoria Market a dalších zajímavostí města. Nocleh v Melbourne. Odjezd do Canberry, hlavního města Australského společenství. V Canbeře si...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Po stopách osadníků.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet do Melbourne z letiště Praha – Ruzyně.

2. den NA CESTĚ

Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den MELBOURNE

Snídaně. Prohlídka hlavního města státu Victoria s navštěvou Flinders Street Station, Rialto Towers, odkud je jedinečný pohled na město, Queen Victoria Market a dalších zajímavostí města. Nocleh v Melbourne.

4. den MELBOURNE – ALBURY

Snídaně. Cestou zpět napříč státem Victoria. zastávka ve zlatokopeckém městečku Sovereign Hill. Dále budeme pokračovat do městečka Albury, ubytování, nocleh.

5. den ALBURY – CANBERRA

Snídaně. Odjezd do Canberry, hlavního města Australského společenství. V Canbeře si prohlédnete Cook Memorial Jet, budovu nového parlamentu zajímavou originálním stavebním řešením, diplomatickou čtvrť, válečné muzeum a památník.

6. den CANBERRA – SYDNEY

Snídaně. Dokončíme prohlídku Canberry návštěvou diplomatické čtvrti a vydáme se farmářskou krajinou do městečka Kiama proslavené gejzírem, který způsobují přílivové vlny. Projedeme Royal N.P. a v případě pěkného počasí se zastavíme na pláži za odpočinkem a koupáním. Odpoledne navštívíme místo v zátoce Botany Bay, kde kapitán James Cook poprvé vstoupil na australskou půdu. Nocleh v Sydney.

7. den SYDNEY

Po snídani celodenní pěší prohlídka města. Navštívíme budovu opery, Circular Quay, The Rocks – nejstarší čtvrť v Sydney, Harbour Bridge, vyhlídkovou věž AMP Tower, mořské akvárium, čínské zahrady, Hyde Park a katedrálu svaté Marie. Projedeme se monorailem centrem města a lodí po zálivu.

8. den BLUE MOUNTAINS N.P.

Snídaně. Celodenní výlet do Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu, ježuru, pštrosa emu, kukaburu a další. V Modrých horách potom navštívíme vyhlídku na skalní útvar „Tři sestry" a vyjdeme si na krátkou procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí na světě.

9. den SYDNEY

Snídaně. Volný den v Sydney. Pěšky můžeme podniknout návštěvu Opera House, muzea výstavby Harbour Bridge ukrytém v jednom z pilířů mostu případně dalších zajímavostí Sydney. Nocleh v Sydney.

10. den ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště, odlet do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000