crosssearch

Kontrasty Austrálie

Poznávací zájezdy, Austrálie

Úžasné město Sydney s nezaměnitelným životním stylem Australanů, magické místo v srdci rudé Austrálie posvátná hora Uluru a sever země s tropickými deštnými pralesy a světovou raritou - Velkým bariérovým útesem sjeho barevným podmořským světem. Fakultativně pokračování v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Úžasné město Sydney s nezaměnitelným životním stylem Australanů, magické místo v srdci rudé Austrálie posvátná hora Uluru a sever země s tropickými deštnými pralesy a světovou raritou - Velkým bariérovým útesem sjeho barevným podmořským světem.

Fakultativně pokračování v programu po západním pobřeží až do Brisbane:

11. den - 13. den - Odjezd na MISSION BEACH, jednu z nejhezčích pláží východního pobřeží. Přes TOWNSVILLE s krátkou zastávkou a vyhlídkou na Magnetický ostrov přejezd do oblíbeného střediska Airly Beach. Výlet na WHITSUNDAY GROUP ISLANDS (Velký bariérový útes), šnorchlování -barevné korálové útesy, hejna ryb, koupání, možnost letu helikoptérou nad ostrovy - nejkrásnější bílé písečné pláže Austrálie, úchvatné zážitky z ostrovů.

14. den - 16. den - SUNSHINE COAST - FRASER ISLAND - BRISBANE Přes ROCKHAMPTON (město dobytka, s krátkou zastávkou v malém ZOO - koaly, kasuáři, klokani), přes Gladstone na SUNSHINE COAST (celodenní přejezd s krátkými zastávkami), koupání. Fakultativně výlet na největší písečný ostrov na světě - Fraser island. Návštěva BRISBANE. Metropole Queenslandu (Slunečného státu), kde se snoubí stará architektura s novými mrakodrapy.

17. den - Odlet z Brisbane (přes Sydney) do Evropy

18. den - Přílet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000