crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Báječný svět protinožců

Poznávací zájezdy, Austrálie

Nesmírně oblíbený zájezd kombinující návštěvu kosmopolitních měst Austrálie a přírodních zázraků severního ostrova Nového Zélandu. Program lze zpestřit prodloužením na Jižním ostrově případně na Fidži, Cookových ostrovech či Nové Kaledonii.

Konečná cena za osobu od: 166 461 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Báječný svět protinožců

Nesmírně oblíbený zájezd kombinující návštěvu kosmopolitních měst Austrálie a přírodních zázraků severního ostrova Nového Zélandu. Program lze zpestřit prodloužením na Jižním ostrově případně na Fidži, Cookových ostrovech či Nové Kaledonii.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z letiště Praha-Ruzyně do Melbourne.

2. den LET NA TRASE

3. den PŘÍLET DO MELBOURNE

V ranních hodinách přílet do Melbourne. Následuje celodenní prohlídka města, během které budete mít možnost navštívit Flinders Street Station, Rialto Towers, odkud je jedinečný pohled na město a další zajímavosti. V odpoledních hodinách fakultativně výlet na Philip Island s pozorováním tučňáků vracejících se za soumraku do svých hnízdišť. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den MELBOURNE – ALBURY

Snídaně. Dnes se vydáme na cestu napříč státem Victoria. Cestou se zastavíme na prohlídku překrásného zlatokopeckého městečka Sovereign Hill. Dále pokračujeme do městečka Albury.

5. den ALBURY – CANBERRA

Snídaně. Odjezd do Canberry, hlavního města Austrálie. V Canbeře si prohlédnete Cook Memorial Jet, budovu parlamentu zajímavou originálním stavebním řešením, národní mincovnu, válečné muzeum a památník.

6. den CANBERRA – SYDNEY

Snídaně. Dokončení prohlídky Canberry návštěvou diplomatické čtvrti a pak přejezd farmářskou krajinou do městečka Kiama proslaveného gejzírem, který způsobují přílivové vlny. Projedeme NP Royal a v případě pěkného počasí se zastavíme na pláži za odpočinkem a koupáním. Odpoledne návštěva zátoky Botany Bay, kde kapitán James Cook poprvé vstoupil na australskou půdu.

7. den SYDNEY

Po snídani podnikneme celodenní pěší prohlídku města, při níž se podíváme do přístavní čtvrtě Circular Quay se světoznámou budovou Opery a monumentálním mostem Harbour Bridge, navštívíme nejstarší čtvrť v Sydney – The Rocks, vyhlídkovou věž AMP Tower, mořské akvárium, Hyde Park a katedrálu svaté Marie. Projedeme se monorailem centrem města, případně lodí po zálivu.

8. den BLUE MOUNTAINS N.P.

Snídaně. Celodenní výlet do Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat Wildlife Park, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu, ježuru, pštrosa emu či kukaburu. V Blue Mountains navštívíme vyhlídku na skalní útvar Tři sestry a vyjdeme si na krátkou procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí světa. Při cestě zpět do Sydney zastávka u olympijského stadionu OH 2000.

9. den SYDNEY

Snídaně. Volný den v Sydney. Pěšky můžeme podniknout návštěvu Opera House, muzea výstavby Harbour Bridge ukrytém v jednom z pilířů mostu a dalších zajímavostí Sydney.

10. den PŘELET DO AUCKLANDU

Transfer na letiště a přelet na Nový Zéland, ubytování, volný program.

11. den AUCKLAND

Snídaně. Prohlídka města, při kterém navštívíme akvárium se známou antarktickou expozicí a kolonií tučňáků, televizní věž Sky Tower a vyhlídkové místo na hoře Mt. Eden.

12. den WAITOMO CAVES

Snídaně. Odjezd přes Hamilton do centra termální činnosti Rotorua. Cestou prohlídka jeskyní, kde žije unikátní druh světlušek.

13. den ROTORUA

Snídaně. Prohlídka termální oblasti Whakarewarewa a malebného městečka Rotorua. Dále navštěva New Zeland Farm Show s ukázkou chovu ovcí. Den můžeme zakončit v polynéských lázních.

14. den WAI-O-TAPU – TURANGI

Snídaně. Cestou k jezeru Taupo návštěva nesmírně rozmanité termální oblasti Wai-O-Tapu s největší atrakcí - erupcí gejzíru Lady Knox.

15. den TONGARIRO N.P.

Snídaně. Celodenní výlet do okolí aktivních sopek s možností pěšího výletu v NP Tongariro nebo letu nad horou Mt. Ruapehu. Návštěva jednoho z největších lyžařských středisek Severního ostrova. V pozdních odpoledních hodinách přejezd do Wellingtonu.

16. den WELLINGTON

Snídaně. Prohlídka města s vyhlídkou z hory Mt. Victoria a návštěvou botanické zahrady. Zájemci mohou navštívit Národní muzeum, jehož expozice historie a přírody odpoví na většinu zvídavých dotazů o Novém Zélandu.

17. den WELLINGTON

Transfer na letiště a odlet do Prahy.

18. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000