crosssearch

Austrálie - Nový Zéland, za krásami protinožců

Poznávací zájezdy, Austrálie

Program 1. den: Odlet z letiště Prahy do Melbourne. 2. den: Let na trase. 3. den: V ranních hodinách přílet do Melbourne. Následuje celodenní prohlídka města, během které budete mít možnost navštívit Flinders Street Station, Rialto Towers, odkud je jedinečný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odlet z letiště Prahy do Melbourne.

2. den: Let na trase.

3. den: V ranních hodinách přílet do Melbourne. Následuje celodenní prohlídka města, během které budete mít možnost navštívit Flinders Street Station, Rialto Towers, odkud je jedinečný pohled na město a další zajímavosti. V odpoledních hodinách fakultativně výlet na Philip Island s pozorováním tučňáků vracejících se za soumraku do svých hnízdišť. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den: Snídaně. Dopoledne cesta do Národního parku Port Campbell po legendární Great Ocean Road – jedné z nejpůvabnějších silnic světa vytesané do vysokých stěn útesů. A právě zde uvidíte neskutečné tvary skalních monolitů, které coby 12 Apoštolů vystupují vysoko z mořské hladiny. Po zastávce v zálivu Loch Ard Gorge, jenž připomíná norské fjordy, následuje návštěva Hromové jeskyně vítající návštěvníky hromovým rachotem a skýtající omračující pohled do své hlubiny. Nocleh ve městě Geelong.

5. den: Po snídani se vydáte napříč státem Victoria. Cestou se zastavíte v překrásném zlatokopeckém městečku Sovereign Hill. Dále pokračujete do městečka Albury, kde strávíte noc.

6. den: Snídaně. Odjezd do Canberry, hlavního města Austrálie. V Canbeře si prohlédnete Cook Memorial Jet, budovu parlamentu zajímavou originálním stavebním řešením, národní mincovnu, válečné muzeum a památník.

7. den: Snídaně. Dokončení prohlídky Canberry návštěvou diplomatické čtvrti a pak přejezd farmářskou krajinou do Národního parku Morton, kde Vás čeká procházka ke kaskádovým vodopádům Fitzroy Falls. Dále se podíváte na blowholes – mořské útesy s mocnými gejzíry stříkající vody a dále navštívíte Nan Tien – největší budhistický chrám Jižní polokoule. Podvečerní příjezd do Sydney.

8. den: Sydney, po snídani podnikneme celodenní pěší prohlídku města, při níž se podíváme do přístavní čtvrtě Circular Quay se světoznámou budovou Opery a monumentálním mostem Harbour Bridge, navštívíme nejstarší čtvrť v Sydney – The Rocks, vyhlídkovou věž Centre Point (AMP Tower), mořské akvárium, Hyde Park a katedrálu svaté Marie. Projedeme se monorailem centrem města, případně lodí po zálivu.

9. den: Snídaně. Výlet do parku divokých zvířat Featherdale Wildlife Park, kde se dostanete do blízkého kontaktu s typickými australskými zvířaty jako je klokan, koala, ježura, pštros emu či Tasmánský čert. Na cestě zpět do Sydney se zastavíte u olympijského stadionu, kde se konaly LOH 2000. Odpoledne můžete podniknout návštěvu Opera House, muzea výstavby Harbour Bridge ukrytém v jednom z pilířů mostu a dalších zajímavostí Sydney.

10. den: Transfer na letiště a přelet na Nový Zéland, ubytování, volný program.

11. den: Snídaně. Auckland, prohlídka města, při kterém navštívíte akvárium se známou antarktickou expozicí a kolonií tučňáků, televizní věž Sky Tower a vyhlídkové místo na hoře Mt. Eden.

12. den: Snídaně. Odjezd přes Hamilton do centra termální činnosti Rotorua. Cestou prohlídka jeskyní, kde žije unikátní druh světlušek.

13. den: Snídaně. Prohlídka termální oblasti Whakarewarewa a malebného městečka Rotorua. Dále navštěva New Zeland Farm Show s ukázkou chovu ovcí. Den můžete zakončit v polynéských lázních.

14. den: Snídaně. Cestou k jezeru Taupo navštívíte nesmírně rozmanitou termální oblast Wai-O-Tapu s největší atrakcí - erupcí gejzíru Lady Knox.

15. den: Snídaně. Celodenní výlet do okolí aktivních sopek s možností pěšího výletu v NP Tongariro nebo letu nad horou Mt. Ruapehu. Návštěva jednoho z největších lyžařských středisek Severního ostrova. V pozdních odpoledních hodinách přejezd do hlavního města Wellingtonu.

16. den: Snídaně. Wellington, prohlídka města s vyhlídkou z hory Mt. Victoria a návštěvou botanické zahrady. Zájemci mohou navštívit Národní muzeum, jehož expozice historie a přírody odpoví na většinu zvídavých dotazů o Novém Zélandu.

17. den: Transfer na letiště a odlet do Prahy.

18. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000