crosssearch

Austrálie A Velký Bariérový Útes

Poznávací zájezdy, Austrálie

Prohlídka Sydney, Brisbane, výlet do Blue Mountains. Volno na plážích Surfers Paradise Gold Coast. Výlet do národního pasku na ostrovech Whitsunday.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Sydney.

2. den: Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den: Po příletu do Sydney krátká orientační prohlídka města s vyhlídkou na budovu Opery a přístavní most, ubytování, volný program na dorovnání časového posunu. Nocleh v Sydney.

4. den: Sydney, pěší prohlídka města, při níž navštívíme čtvrť Circular Quay s budovou Opery, most Harbour Bridge, čtvrť The Rocks, vyhlídkovou věž AMP Tower, Hyde Park či katedrálu svaté Marie. Projedeme centrem města monorailem, případně lodí po zálivu. Nocleh v Sydney.

5. den: Výlet do Canberry, metropole Austrálie. Prohlídka zahrnuje většinu atrakcí na obou březích jezera Lake Burley Griffin včetně originální budovy parlamentu. Večer návrat do Sydney. Nocleh.

6. den: Výlet do Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat Wildlife Park, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu, ježuru či pštrosa emu. V Blue Mountains navštívíme vyhlídku na skalní útvar Tři sestry a vyjdeme si na procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí světa.

7. den: Transfer na letiště v Sydeny, přelet do přímořského ráje Gold Coast severně od Sydney a transfer do hotelu. Volno na plážích Surfers Paradise. Nocleh.

8. den: Volno na nekonečných plážích Gold Coast nebo výlet do deštného pralesa Národního parku Lamington s nádhernými výhledy. Nocleh na Gold Coast.

9. den: Přejezd přes Sunshine Coast do Hervey Bay – výchozího bodu pro návštěvu ostrova Fraser Island. Cestou prohlídka Brisbane, centra státu Queensland.

10. den: Výlet na největší písečný ostrov světa Fraser Island či volno na pláži. Ostrov a Národní park Great Sandy je známý neskutečně širokou pláží a písečnými dunami. Nechybějí čirá sladkovodní jezírka nebo deštný prales. Nocleh.

11. den: Přejezd do Rockhamptonu, překročení obratníku Kozoroha. Nocleh.

12. den: Přejezd do Airlie Beach, výchozího bodu pro návštěvu rezervace Whitsundays. Ubytování, volno na pláži. Nocleh.

13. den: Celodenní výlet do národního parku na ostrovech Whitsunday. Ostrovy nabízejí široké možnosti vodních radovánek – potápění, šnorchlování, koupání a romantické procházky. Nocleh.

14. den: Cesta přes Townsville s možností návštěvy akvária, v němž se dozvíme vše o životě na Bariérovém útesu. Odpoledne přejezd do Cairns. Nocleh.

15. den: Cairns, volno na plážích tropického severu nebo fakultativně výlet lodí se skleněným dnem pro pozorování podmořského života Velkého bariérového útesu – největšího korálového útesu planety. Možnost potápění či šnorchlování. Fakultativně též let vrtulníkem nad útesem. Nocleh.

16. den: Cairns, volno na plážích tropického severu nebo celodenní výlet do nedaleké Kurandy, která se nachází uprostřed deštného pralesa. Jízda železnicí kolem vodopádů a nejdelší lanovkou na světě nad deštným pralesem bude zakončena v místním kulturním centru vystoupením domorodé skupiny písní a tanců. Můžete si také vyzkoušet hod bumerangem nebo hru na domorodý nástroj Didgeridoo. Nocleh v Cairns.

17. den: Transfer na letiště a odlet z Cairns do Prahy s mezipřistáním v Asii.

18. den: Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000