crosssearch

Velký okruh Argentinou s Patagonií

Poznávací zájezdy, Argentina

Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metro­politana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Congreso Nacional, Basílica Nuestra Seňora del Pilar, Cementerio de la...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den BUENOS AIRES

Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metro­politana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Congreso Nacional, Basílica Nuestra Seňora del Pilar, Cementerio de la Recoleta). Nocleh.

3. den BUENOS AIRES - TRELEW - PUNTA TOMBO - PUERTO MADRYN

Snídaně. Transfer na letiště v Buenos Aires, odlet do Trelewu. Výlet ke gigantickým koloniím tučňáků magellanských na mysu Punta Tombo. Transfer do hote­lu. Nocleh v Puerto Madrynu.

4. den POLOOSTROV VALDÉS

Snídaně. Celodenní výlet na poloostrov Valdés, který je biosférickou rezervací pod záštitou UNESCO. Poloostrov je domovem neuvěřitelného množství ptactva, vzácných lam guanako a pásovců. Do zálivu San José se připlouvají pářit velryby, pobřeží obývají kolonie rypoušů sloních, tuleňů a tučňáků. Návrat do Puerto Madrynu. Nocleh.

5. den PUERTO MADRYN - TRELEW - EL CALAFATE

Snídaně. Transfer na letiště v Trelewu, odlet do El Calafate, transfer do hotelu, ubytování. El Calafate leží na břehu jezera Lago Argentino. Nocleh.

6. den EL CALAFATE - NP LOS GLACIARES - EL CALAFATE

Snídaně. Celodenní výlet do NP Los Glaciares k ledovci Perito Moreno, kde můžete pozorovat pohyb ledov­co­vé­ho splazu, osmdesátimetrové ledové stěny řítící se do jezera. Nad ledovcem se vypínají žulové štíty chilského masívu Cerro Paine. Nocleh v El Calafate.

7. den NÁRODNÍ PARK LOS GLACIARES - EL CALAFATE

Snídaně. Volný den v NP Los Glaciares. Doporučujeme treky do okolí jezera La­go Argentino, výlet po ledovci Perito Moreno s horským vůdcem. Nocleh.

8. den EL CALAFATE - USHUAIA

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do nejjižnějšího města planety, do Ushuaii. Prkenné domky natřené výraz­nými barvami září na pozadí zasněžených And. Transfer do hotelu, nocleh.

9. den TIERRA DEL FUEGO - BEAGLE CHANNEL - USHUAIA

Snídaně. Dopoledne prohlídka Národního parku Tierra del Fuego (Ohňová země), odpoledne tříhodinová projížďka po průlivu Beagle Channel s pozorováním antarktických ptáků a velryb. Průjezd kolem majáku, zvaného Na konci světa. Nocleh v Ushuaii.

10. den USHUAIA - BUENOS AIRES

Snídaně. Transfer na letiště, odlet z Ushuaii do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Buenos Aires.

11. den BUENOS AIRES - PAMPA - BUENOS AIRES

Snídaně. Celodenní výlet do pampy, návštěva typické zemědělské usedlosti - estancie, seznámení se životem honáků dobytka - gaučů - a jejich folklórem. Oběd s grilováním v estancii. Návrat do Buenos Aires. Nocleh.

12. den BUENOS AIRES

Snídaně. Ranní výlet do delty řeky Paraná. Odpoledne volno k návštěvě četných muzeí či toulkám po centru Buenos Aires. Večer návštěva před­stavení tanga s večeří. Nocleh v Buenos Aires.

13. den BUENOS AIRES - PRAHA

Snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy.

14. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Buenos Aires - Praha (s přestupy)
vnitrostátní leteckou přepravu Buenos Aires - Trelew, Trelew - El Calafate, El Calafate - Ushuaia a Ushuaia - Buenos Aires
11x nocleh v hotelech 3*
11 snídaní, 1 oběd, 1 večeři
veškeré autobusové transfery po okruhu
česky mluvícího průvodce (min. 16 osob)
služby místních průvodců po trase
vstupné do všech objektů dle programu
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

odletovou taxu 20,- USD

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000