crosssearch

V Rytmu Argentinského Tanga Přes Andy Do Chile

Poznávací zájezdy, Argentina

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Buenos Aires. 2. den: přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Během prohlídky města jistě nevynecháme hlavní náměstí Plaza de Mayo s prezidenských palácem Casa Rosada či uvidíme...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den:

 přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Během prohlídky města jistě nevynecháme hlavní náměstí Plaza de Mayo s prezidenských palácem Casa Rosada či uvidíme metropolitní operu Teátro Colon. Dále navštívíme i přístavní čtvrť La Boca, která láká návštěvníky přízračnými barevnými plechem potaženými domky, dříve čtvrť evropských přistěhovatelců a nyní čtvrť místních umělců. Fakultativně večeře s představením argentinského tanga. Nocleh.

3. den:

snídaně. Celodenní výlet do Estancie s folklorním představením Gaucho show (tradiční představení tanečníků a jezdců na koních) včetně oběda formou barbecue. Návrat do Buenos Aires. Nocleh.

4. den:

snídaně. Individuální volno. Fakultativně celodenní výlet lodí do malebného uruguayského města Colonia del Sacramento, které je pod patronací UNESCO. Večer návrat do Buenos Aires. Nocleh.

5. den:

snídaně. Transfer na letiště a odlet do Mendozy. Ubytování v hotelu, prohlídka města, mj. Náměstí Nezávislosti či parku San Martin a následně návštěva věhlasných vinných sklepů, kde budete mít možnost degustovat různé druhy místních vín. Tato oblast patří mezi hlavní centra produkce argentinského vína. Nocleh v Mendoze.

6. den:

snídaně. Celodenní přejezd přes impozantní andské pohoří se zastávkou v Puente del Inca, dále krátká procházka při úpatí nejvyšší hory Latinské Ameriky Aconcaqua 6 962 m n.m. Cesta vede vysokohorskou krajinou s bezpočtem serpertín a neskutečnými výhledy na majestátné Andy. Dojezd do Santiaga de Chile. Nocleh.

7. den:

snídaně. Prohlídka Santiaga de Chile, města plného kontrastů, uvidíme jak koloniální domy tak i moderní skleněné výškové budovy. Projdeme se po Plaza de Armas, spatříme katedrálu San Francisco či prezidentský palác La Moneda. V odpoledních hodinách vyjedeme lanovkou na vrchol San Cristobal, kde se nám naskytne fantastický panoramatický pohled na celou metropoli a při dobré viditelnosti budou dominovat i zasněžené vrcholky And. Nocleh.

8. den:

snídaně. Celodenní výlet k Tichému oceánu. Nejdříve zavítáme do důležitého chilského přístavu a bývalého domova básníka Pabla Nerudy Valparaísa. Zde nám jistě neujdou pozornosti pestrobarevné domky stavěné na kopcích spojené výtahy. Dále naše cesta pokračuje po pobřeží do Vina del Mar, města přezdívaného jako město květin, ale i známého přímořského letoviska. Možnost koupání v nádherném leč studeném Tichém oceánu. Ve večerních hodinách návrat do Santiaga de Chile.

9. den:

snídaně. Individuální volno v Santiagu de Chile. Odlet do Prahy.

10. den:

přílet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000