crosssearch

Od Patagonských ledovců po tropické vodopády

Poznávací zájezdy, Argentina

ARGENTINA | CHILE | BRAZÍLIE | URUGUAY: Buenos Aires - Trelew - Punta Tombo - Valdes - El Calafate - Perito Moreno Glacier - ledovce Uppsala a Onelli - Torres del Paine - Puerto Natales - Vodopády Iguacu - Sao Paulo

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Buenos Aires (noční let).

2.den:

Po příletu a uvítání průvodcem America Tours pokračování v letu do Trelewu. Odtud přejezd do Punta Tombo – města na pacifickém pobřeží známého výskytem tučňáků Magellanových. Pozorování kolonie tučňáků, poté odjezd do Puerto Madryn.

3.den:

Celodenní výlet na poloostrov Valdes – tradiční útočiště rypoušů sloních.

4.den:

Transfer na letiště a odlet do El Calafate, ubytování, prohlídka tohoto rekreačního města na březích jezera.

5.den:

Celodenní výlet k jedinečnému obrovskému ledovci Perino Moreno Glacier, pozorování odlamujících se kusů ledu padajících do jezera.

6.den:

Časně odjezd přes hranice Chile do národního parku Torres del Paine. Okruh parkem, seznámení s proslulými žulovými věžemi, jezery ve všech odstínech modré a zelené barvy a pozorování všudypřítomných lam guanaco a pštrosů nandu. Večer příjezd do Puerto Natales, ubytování.

7.den:

Celodenní výlet lodí do národního parku O’Higgins a k ledovci Balmaceda. Budete uchváceni řekou ledu směřující fjordem do moře, a uvidíte zdejší kolonie kormoránů. Příjezd do hotelu večer.

8.den:

Návrat zpět do Argentinského Calafate, odtud odlet do lázeňského města San Carlos de Bariloche. Po ubytování Vás čeká prohlídka centra města a volno k vycházkám podél jezera Nahuel Huapi.
9.den:

Celodenní výlet do národního parku Nahuel Huapi, kde budete obdivovat krásu jezer položených v krásné patagonské přírodě plné příkrých kopců, skal a vyhaslých vulkánů. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.

10.den:

Přelet do Buenos Aires. Po příletu následuje prohlídka města zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti. Závěrem Vás čeká večeře a Tango Show – typická podívaná v tomto městě.
11.den:

Dopoledne indiv. volno k nákupům v centru Buenos Aires, odpoledne pak odjezd do Tigre, kde Vás čeká projížďka motorovou lodí v deltě řeky Paraná. Návrat do Buenos Aires večer.

12.den:

Celodenní návštěva Uruguaye. Nejprve se trajektem přepravíte do starobylého města Colonia. Po prohlídce architektonické památky následuje transfer do hlavního města Montevidea. Po okružní prohlídce zahrnující největší atrakce historického centra i moderního města se nalodíte na expresní katamaran, který Vás dopraví zpět deltou Paraná do Buenos Aires. Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

13.den:

Časně odlet do Iguacu. Prohlídka světoznámých vodopádů situovaných v tropickém pralese. Absolvujete několikakilometrový trail zahrnující nejkrásnější vyhlídky na vodopády z argentinské strany, ubytování ve večerních hodinách.

14.den:

Po překročení hranice Brazílie prohlídka vodopádů z brazilské strany, která skýtá ucelený přehled o mohutnosti a nádheře vodopádů, včetně projížďky na tryskových člunech až pod hřmící stěnu hlavních vodopádů! Cestou zpět do hotelu ještě navštívíte Bird Park – pestrou ukázku ptáků žijících na území Jižní Ameriky.

15.den:

Transfer na letiště Iguacu a odtud odlet do Prahy. Fakultativně odlet k týdennímu pobytu na ostrově Ilha Bela.

16.den:

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000