crosssearch

Metropole a přírodní krásy Argentiny, Uruguaye a Brazílie

Poznávací zájezdy, Argentina

ARGENTINA | URUGUAY | BRAZÍLIE:Buenos Aires o Delta Tigre o Montevideo o vodopády Iguacu o Rio de Janeiro o Corcovado o Cukrová homole

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Buenos Aires (noční let).

2.den:

Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká prohlídka Buenos Aires. Uvidíte nejširší ulici na světě 9. de Julio Avenue, slavný Obelisk a Colon Theatre, čtvrti San Telmo a May Square – historické a politické centrum, budovu parlamentu, Casa Rosada, italskou čtvrť La Boca i čtvrť aristokratů Recoleta, kde na místním hřbitově navštívíme i hrob slavné Evity Peronové…

3.den:

Celodenní výlet do argentinské pampy s návštěvou typické estancie – ranče na chov dobytka. Zde Vám místní gauchové předvedou svoje dovednosti v zacházení s lasem, jízdě na koni či krocení zdivočelého skotu, a během oběda ochutnáte typickou stravu a nápoje zdejších obyvatel. Návrat do hotelu večer.

4.den:

Časně transfer do přístavu a odjezd katamaránem mohutnou deltou řeky Paraná do uruguayského Montevidea. Celodenní prohlídka hlavního města Uruguaye, návrat lodí v pozdních večerních hodinách.

5.den:

Dopoledne Vás pozveme na projížďku lodí v malebné spleti říčních ramen delty řeky Paraná v oblasti Tigre. Odpoledne budete mít dostatek času na samostatnou prohlídku centra Buenos Aires, a večer Vás pozveme k návštěvě Tango Show, bez které by návštěva Buenos Aires nebyla kompletní.

6.den:

Časně odlet do Iguacu. Prohlídka světoznámých vodopádů z brazilské strany, která poskytuje jedinečné výhledy na celkovou mohutnost vodopádů. Cestou do hotelu ještě navštívíte Bird Park – jedinečnou expozici jihoamerických ptáků v prostředí pralesních voliér.

7.den:

Ráno odjezd do polodrahokamového dolu Wanda ležícího na území Argentiny. Zde shlédnete jedinečné ukázky uložení hornin s geodami ametystů, křišťálů, citrinů a záhněd a jejich těžby. Odpoledne Vás čeká prohlídka argentinské strany vodopádů Iguacu, která na rozdíl od předešlého dne nabízí blízký kontakt se hřmícími vodami stovek pralesních vodopádů.

8.den:

Transfer na letiště a odlet do Rio de Janeira. Po příletu Vás delegát America Tours zaveze do hotelu a poskytne Vám škálu základních informací nutných pro zajímavý, ale bezpečný pobyt v Riu. Zbytek dne indiv. volno k samostatné prohlídce pláže a čtvrti Copacabana, kde je situován Váš hotel.

9.den:

Celodenní prohlídka Rio de Janeira Vás zavede nejprve na Sugar Loaf – známou „homoli cukru“ tyčící se nad zátokou Botafogo, odkud je jedinečný pohled na panoráma hor a pláží obklopujících město, seznámí Vás s městskými plážemi v čele se slavnou Copacabanou, s příměstským pralesem Tijucca a závěrem Vás ozubenicový vláček vyveze na vrchol slavné hory Corcovado se sochou Krista na vrcholu.

10.den:

Celodenní volno k samostatnému poznávání Ria !! Doporučujeme fakultativní celodenní výlet na tropický ostrov.

11.den:

Transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně možnost prodloužení pobytu v Riu o tři noci či týdenní pobyt na tropickém ostrově Ilha Bela.

12.den:

Přílet do Prahy zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000