crosssearch

Buenos Aires - Tango a pampa

Poznávací zájezdy, Argentina

Program zájezdu 1.den: Odlet z Prahy do Buenos Aires (noční let). 2.den: Po příletu a uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu v centru města a ubytování. Po krátkém odpočinku následuje polodenní okružní prohlídka města, která Vás seznámí s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Buenos Aires (noční let).

2.den:

Po příletu a uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu v centru města a ubytování. Po krátkém odpočinku následuje polodenní okružní prohlídka města, která Vás seznámí s největšími pamětihodnostmi a atrakcemi Buenos Aires.

3.den:

Dnes Vás čeká výlet do oblasti Tigre – centra odpočinku a relaxace obyvatel Buenos Aires. Lázeňská atmosféra městečka protkaného spletí říčních ramen delty řeky Paraná okouzlí každého návštěvníka. Součástí výletu je také plavba na motorovém člunu mezi stovkami ostrovů a ostrůvků. Návrat v odpoledních hodinách. Večer Vás pak pozveme na společnou večeři a představení typického argentinského tanga, bez kterého by návštěva Buenos Aires nebyla úplná!

4.den:

Celodenní výlet do tzv. Estancie – na ranč chovající dobytek a koně. Poznáte zde náročnou práci gaučů – honáků dobytka, a po typickém venkovském obědě se stanete se svědky ukázek jejich dovedností. Návrat z argentinského venkova ve večerních hodinách.

5.den:

Celodenní volno k samostatnému poznávání metropole. Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet rychlým katamaranem do uruguayského Montevidea (anglicky a španělsky hovořící průvodce).

6.den:

Dle Vašeho rozpisu letů transfer na letiště a odlet do Prahy nebo fakultativně odlet via Sao Paulo k pobytu na tropickém ostrově Ilha Bela (Brazílie).

7.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000