crosssearch

Argentina A Patagonie - Putování Zemí Stříbra

Poznávací zájezdy, Argentina

Program zájezdu 1. den: odpoledne odlet z Prahy do Buenos Aires. 2. den: přílet do Buenos Aires - hlavního města Argentiny, prohlídka nejzajímavějších částí města (náměstí Plaza de Mayo s vládní budovou Casa Rosada a metropolitní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

 odpoledne odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den:

přílet do Buenos Aires – hlavního města Argentiny, prohlídka nejzajímavějších částí města (náměstí Plaza de Mayo s vládní budovou Casa Rosada a metropolitní katedrálou, 140 metrů široká Avenida 9 de Julio s obeliskem postaveným ke 400. výročí založení města, Colón - nejslavnější budova opery Jižní Ameriky, San Telmo - tradiční čtvrť s bary a restauracemi, kde se tančí tango, La Boca - pestrobarevná čtvrť umělců, dříve imigrantů, a nakonec exkluzivní čtvrť La Recoleta se známým hřbitovem a zelenající se oáza klidu plná parků a zahrad – Palermo). Nocleh.

3. den:

ráno trajekt přes zátoku řeky La Plata do uruguayského města Colonia del Sacramento - překrásné koloniální městečko založené v roce 1680 (UNESCO), dlouhá léta se o něj přeli Španělé a Portugalci, dnes jsou zde k vidění úzké dlážděné uličky, mnoho koloniálních domů, části hradeb a pevnosti. Trajektem návrat zpět do Argentiny. Večer představení tanga včetně večeře. Nocleh.

4. den: Buenos Aires

– individuální volno k procházce centrem města nebo k moderně zrestaurovanému přístavu Puerto Madero, možnost návštěvy některého ze světových muzeí nebo proslulé kavárny Tortoni. Nocleh.

5. den:

ráno odlet z Buenos Aires do Trelewu, následně transfer na jih podél pobřeží až do přírodní rezervace Punta Tombo. Pozorování největší kolonie tučňáků magellanských na celém kontinentu, kromě toho také velké množství ptáků od racků, buřňáků, kormoránů až po ústřičníky. Následně přesun do Puerto Madryn. Nocleh.

6. den:

celodenní výlet do přírodní rezervace Peninsula Valdés. Nedaleko tohoto poloostrova v zálivu Golfo Nuevo se nachází jedna z nejlepších přírodních atrakcí na Atlantickém pobřeží. Lze zde pozorovat rypouše sloní (tito největší ploutvonožci váží až 4 tuny), lachtany, ale také velryby jižní a kosatky. Nocleh.

7. den:

po poledni odlet z Trelew do městečka El Calafate v jižní Patagonii, následně přesun autobusem do městečka El Chaltén. Nocleh.

8. den:

pěší výlet údolím řeky Fitz Roy k ledovcovému jezeru Torre pod Mekku všech horolezců - La Torre (3 102 m), případně kratší výlety k vyhlídkám Condor nebo Torre. Fotografování překrásné patagonské krajiny. Nocleh.

9. den:

pěší výlet k majestátní skalnaté špici Fitz Roy (3 375 m), případně kratší výlety v okolí (Laguna Capri, vodopády Chorrillo del Salto), večer návrat autobusem do El Calafate. Nocleh.

10. den:

prohlídka NP Los Glaciares s ledovcem Perito Moreno - tento jeden z mála narůstajících ledovců na světě nabízí neskutečnou podívanou, při které se až 60 metrů vysoké kusy ledu řítí do vod jezera Argentino. Odpoledne fakultativně možnost návštěvy farmy Estancia Nibepo Aike s ukázkou stříhání ovcí a umění patagonských honáků gauchos. Večer možnost ochutnávky pečeného skopového masa. Nocleh.

11. den:

El Calafate, individuální volno, prohlídka města, nákupy suvenýrů. Fakultativně návštěva moderního Glaciarum (jedno z nejlepších muzeí světa věnovaných ledovcům) nebo celodenní výlet s plavbou lodí po jezeře Argentino k ledovcům Upsala a Spegazzini. Nocleh.

12. den:

 transfer na letiště a odlet z El Calafate s přestupem do Prahy.

13. den:

přílet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000