crosssearch

Albánie - země orlů

Poznávací zájezdy, Albánie

1. den Odjezd v odpoledních hodinách. 2. den Tranzit Německem, Rakouskem, Slovinskem, Chorvatskem a Černou Horou do Albánie. Ubytování a večeře v hotelu.Nocleh. 3. den Snídaně. Dopoledne odjezd do Tirany - hlavního města Albánie, kde Vás čeká prohlídka této metropole...

Konečná cena za osobu od: 24 831 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


1. den
Odjezd v odpoledních hodinách.
2. den
Tranzit Německem, Rakouskem, Slovinskem, Chorvatskem a Černou Horou do Albánie. Ubytování a večeře v hotelu.Nocleh.
3. den
Snídaně. Dopoledne odjezd do Tirany – hlavního města Albánie, kde Vás čeká prohlídka této metropole (Skanderbegovo náměstí, mešita Ethem Bey…). Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
4. den
Snídaně. Průjezd pohořím Krabbe do Elbasani a odtud budete po krátké prohlídce pokračovat k perle balkánské přírody, Ohridskému jezeru. Zde se zastavíte v rybářské vesničce Lin. Odjezd do Korcë, jednoho z nejpůvabnějších měst v Albánii. Ubytování, večeře, nocleh.
5. den
Snídaně. Přejezd divokou albánskou horskou krajinou přes Përmet a Ersekë do Gjirokastëru, pozoruhodného bílého město, jemuž dominuje mohutná pevnost. Přejezd na ubytování v přímořském letovisku Saranda.Večeře, nocleh.
6. den
Po snídani odjezd do Butrintu kde navštívíte archeologický areál s pozůstatky starého antického města, údajně založeného uprchlíky z legendární Tróje. Vydáte se podél albánské riviéry s malebnými vesničkami v horských svazích a řadami bunkrů, připomínající bouřlivou albánskou minulost. Dále Vás čeká horský průsmyk Llogara s překrásným výhledem na Otranský průliv, Diapontské ostrovy a Korfu. Přejezd přes Vlora do Berátu, jednoho z nejstarších měst v Albánii, které skýtá řadu středověkých památek a majestátní citadelu, města „červených střech a tisíce oken“. Ubytování, večeře, nocleh.
7. den
Snídaně. Dopoledne Vás čeká prohlídka Berátu a odtud se vydáte do rodiště Skanderbega Krujë, se zajímavým etnografickým muzeem a bazarem. Se Skanderbegem, albánským národním hrdinou se rozloučíte na místě jeho posledního odpočinku, v Lezhë. Poté přejedete přes Shköder do Černé Hory. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.
8. den
Snídaně. Odjezd z hotelu, tranzit Chorvatskem, Slovinskem a Rakouskem.
9. den
Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000