crosssearch

Vila Galé Ópera

Portugalsko, Střední Portugalsko

Obrázek není k dispozici

Hotel se nachází přímo nad řekou Tejo, u mostu 25. dubna a kousek od lisabonských doků, kam se v poslední době stahuje noční život do nově otevřených luxusních klubů, restaurací a barů. V hotelu Vám bude k dispozici všechen dostupný komfort, včetně krytého parkovacího stání,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází přímo nad řekou Tejo, u mostu 25. dubna a kousek od lisabonských doků, kam se v poslední době stahuje noční život do nově otevřených luxusních klubů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu

V hotelu Vám bude k dispozici všechen dostupný komfort, včetně krytého parkovacího stání, čistírny oděvů a herny s kulečníkem a společenskými hrami. Pro setkání větších skupin slouží konferenční sály a společenské místnosti.

Sport a zábava

Volný čas můžete trávit poznáváním fascinujícího kosmopolitního Lisabonu a jeho okolí. Po celodenním chození dozajista oceníte hotelové relaxační centrum s vnitřním bazénem, jacuzzi, tureckou lázní, masážemi a posilovnou.

Vybavení pokoje

Všech 243 pokojů je vybaveno klimatizací, přímou telefonní linkou, televizí se satelitem, rádiem, trezorem, který není v ceně, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, minibarem a placenou televizí. Hotel Vám také umožní přístup k faxu/modemu, pokoj je uzamykatelný pouze bezpečnostním elektronickým zámkem rovněž budete mít k dispozici čtyřiadvacetihodinovou pokojovou službu.

Náš názor

Chcete-li být na dovolené v centru města a stres smýt v restauracích a barech, pak je právě hotel Galé Óprea ideální volbou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000