crosssearch

Quinta Da Marinha

Portugalsko, Střední Portugalsko

Světově známá oblast krásných pláží se nachází asi 20 km od hlavního portugalského města Lisabonu a nabízí vše pro strávení báječného víkendu plného slunce a zábavy - kosmpolitní atmosféru, noční život, pláže, excelentní hotely, golfové kurzy a představení v největším...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Světově známá oblast krásných pláží se nachází asi 20 km od hlavního portugalského města Lisabonu a nabízí vše pro strávení báječného víkendu plného slunce a zábavy - kosmpolitní atmosféru, noční život, pláže, excelentní hotely, golfové kurzy a představení v největším evropském kasinu v Estorilu. Estoril a Cascais jsou ideálními výchozími body pro návštěvu okolí Lisabonu - pronajatým autem můžete navštívit nejzápadnější výběžek kontinentální Evropy - Cabo da Roca, malebnou vesničku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO - Sintru s krásným palácem a samozřejmě nesmíte vynechat ani hlavní město Lisabon s mnoha památkami s námořní tématikou nebo novou část města (spojení buď vlakem nebo autem).

Poloha

Nedávno renovovaný hotel, ideální pro prázniny i obchodní cesty, pro milovníky golfu, s luxusním vybavením. Mezi městem a přírodou, plážemi a horami, s excelentní polohou v letovisku Cascais, cca 30 km od Lisabonu.

Ubytování

pokoje různých typů (TV, mini bar, internet, rádio, klimatizace, centrální vytápění, telefon, sociální zařízení, balkón, bezbariérový přístup)

Vybavení

restaurace, golfová hřiště, health club, sauna, turecké lázně, konferenční prostory, bazény, tenisové kurty

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000